Litery przestrzenne

Nasze realizacje - litery przestrzenne

Efektywna reklama to taka, która dociera do jak największej ilości potencjalnych odbiorców, ale również zatrzymuje ich uwagę na dłużej, zapada w pamięć oraz pozwala zidentyfikować symbole czy kolory z konkretną marką. Ponadto skuteczna promocja powinna prowadzić do trwałego zainteresowania danym produktem czy usługą. Bez względu na to czy prowadzisz własną firmę, jesteś pracownikiem dużego koncernu czy małej lokalnej firmy, na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne jest dotarcie do klienta, zainteresowanie go swoją usługą czy produktem. Litery przestrzenne są atrakcyjną formą zwrócenia uwagi na firmę, produkt czy usługę.

Litery przestrzenne to znakomity produkt, który wpiera promocję zarówno dużych koncernów, mających zasięg ogólnopolski czy ogólnoświatowy, jaki małych lokalnych firm. Są formą reklamy zewnętrznej, której elementy tworzone są z użyciem styroduru, plexi, MDF, PCV, dibondu, czy taśmy aluminiowej. Dzięki temu cechują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i są inwestycją na wiele lat dla każdej firmy, niezależnie od tego, jaką branżę reprezentuje.Dzięki użyciu różnorodnych materiałów i kolorystyki i stylu wykonania. możliwe jest stworzenie spersonalizowanej aranżacji przestrzennej, które będzie idealnie promowała konkretną firmę i jej produkty bądź usługi. Ponadto każdą realizację cechuje niepowtarzalny i indywidualny charakter. Litery przestrzenne tworzące nazwę firmy czy też jej logo są podświetlane, co sprawia, że reklama jest dobrze widoczna o każdej porze. Ponadto klienci dostrzegają ją nawet z pewnej odległości, co zwiększa zasięg i siłę promocji.

Skuteczność reklamy stworzonej za pomocą podświetlanych liter przestrzennych doceniają zarówno ogromne korporacje znane na całym świecie, jak i niewielkie, dopiero wkraczające na rynek firmy. Dla każdego z tych podmiotów promocja, która dociera codziennie do tysięcy klientów jest sposobem na zwiększenie zysków. Podświetlane, kolorowe, przestrzenne kształty rodzą w umysłach klientów pozytywne skojarzenia z daną marką oraz jej profesjonalizmem i renomą, co sprawia, że firma zyskuje coraz większe zaufanie i cieszy się rosnąca popularnością.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne
Litery przestrzenne to efektowna forma reklamy zewnętrznej przeznaczona dla firm z każdej branży. Litery przestrzenne podświetlane, litery ze styroduru, plexi, MDF, PCV, dibondu i taśmy aluminiowej. Różnorodność użytych materiałów, podświetleń i wykończenia nadaje każdej realizacji niepowtarzalny charakter.

Litery podświetlane

litery przestrzenne podświetlane
Litery podświetlane to bardzo efektowny sposób na reklamę firmy, produktu czy usługi. Główną zaletą liter podświetlanych jest ich atrakcyjny wygląd. Podświetlenie liter diodami LED sprawia, że są energooszczędne, a więc tanie w eksploatacji. Długa żywotność takiego rozwiązania jest również powodem wypierania przez litery przestrzenne tradycyjnych szyldów.

Litery ze styroduru

litery ze styroduru
Oferujemy litery przestrzenne ze styroduru oraz, jako rozwinięcie tego rodzaju reklamy, logo przestrzenne firmy. Zaprojektujemy dla Państwa litery przestrzenne i logotypy 3D, przygotujemy wizualizację i zajmiemy się produkcją. Posiadamy własny park maszynowy, który pozwala na wykonanie reklam przestrzennych z zastosowaniem wielu materiałów, skomplikowanych form i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapewniamy profesjonalny montaż.