Produkcja kasetonów reklamowych

Jesteśmy producentem kasetonów reklamowych

Kasetony reklamowe to grupa produktów, która w większości przypadków informuje o tym, że w konkretnym miejscu jest sklep, lokal usługowy czy siedziba firmy lub organizacji. Wysoka estetyka wykonania, elegancja, styl oraz trwałość produktu sprawiają, że kasetony reklamowe to jeden z najlepszych wybórów do zaprezentowania swojej marki. Równomierne i wyraziste podświetlenie sprawia, że kasetony reklamowe są widoczne nie tylko w dzień, ale i w nocy – nie sposób pominąć je na ulicy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – nasi wykwalifikowani pracownicy czekają na Państwa pytania! Możemy dumnie mówić o sobie „producent kasetonów reklamowych”, gdyż nasze kasetony reklamowe to niemal zawsze dzieła sztuki!

Projekt, produkcja i montaż kasetonów reklamowych

Kasetony reklamowe jednostronne, dwustronne, czy kasetony wielkogabarytowe to tylko niektóre rodzaje kasetonów produkowanych przez naszą firmę – zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej opartej na kasetonach. Szyld nad drzwiami firmy? Dwustronny kaseton montowany na szybie i widoczny z zewnątrz oraz wewnątrz sklepu? Szyld w formie semafora kasetonowego (montaż prostopadły do ściany i widoczny wzdłuż chodnika)? Dla nas to żaden problem – jesteśmy producentem kasetonów reklamowych! Mamy własny park maszynowy, studio graficzne i wykwalifikowanych pracowników. To wszystko sprawia, że kasetony reklamowe naszej produkcji są dobrze zaprojektowane, perfekcyjnie wykonane, a ich montaż profesjonalny. Tu można zobaczyć jak pracujemy – produkcja kasetonów reklamowych

Kasetony reklamowe to forma identyfikacji wizualnej

Każdy kaseton reklamowy opuszczający naszą firmę jest nie tylko formą reklamy, ale również podstawą identyfikacji wizualnej danej firmy – na każdym kroku produkcji, począwszy od etapu projektowego i rozeznania rzeczywistych potrzeb naszego klienta, aż po finalną produkcje dbamy o jakość i styl wykonania.

Nienachalna, ale skuteczna reklama

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – nasze kasetony to nienachalna reklama, która doceniana jest przez wszystkich klientów. Dobrze wykonana wpasowuje się w krajobraz z jednej strony stapiając się z nim, a z drugiej wyraźnie przekazując swoje treści – dzięki zastosowaniu nowoczesnego podświetlenie typu LED nasze kasetony są równomierne oświetlone (nie ma wyraźnych punktów światła), a zarazem ekologiczne i oszczędne co wyróżnia nas na tle konkurencji!

Spodobały Ci się nasze kasetony reklamowe?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz