Materiały POS: standy i ścianki reklamowe, ekspozytory kartonowe, jubilerskie

Standy reklamowe, rollupy

Odpowiednio dobrane, zaprojektowane i wykonane materiały reklamowe stanowią ważny element marketingu w każdej firmie. Istnieje wiele rodzajów tego typu produktów, dlatego przed dokonaniem wyboru, warto zapoznać się z konkretnymi opcjami. Nasza firma Dream Promotion od lat specjalizuje się w produkcji kartonowych standów reklamowych i ekspozytorów w tym jubilerskich. Tego typu materiały stanowią funkcjonalny element działań marketingowych. Przede wszystkim mogą mieć różne rozmiary, dzięki czemu można je bez przeszkód dostosować do przestrzeni, a także transportować. Co ważne, każdy nasz stand reklamowy odznacza się dużą wytrzymałością, dzięki czemu nie stanowi jednorazowego materiału promocyjnego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i technologii, jesteśmy w stanie zapewnić każdemu klientowi niezwykłą jakość nadruku na ekspozytorze kartonowym i standzie reklamowym. Sprawdzają się one zarówno jako element wystroju w biurach, jak i jako materiały typowo reklamowe na wszelkiego rodzaju targach i imprezach wystawienniczych. Standy kartonowe i ekspozytory jubilerskie mogą być różnorodne i dopasowane do okazji, jak i przestrzeni, w której mają się znajdować. W naszej ofercie znaleźć można stand kartonowy przestrzenny w formie 3d, planszowy – odznaczający się dużą oryginalnością, eliptyczny – stanowiący jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych rodzajów standów, a także standy w formie stojaka na ulotki oraz wszelkiego rodzaju ścianki reklamowe.

Nie mniejszą popularnością niż standy i ekspozytory kartonowe cieszą się szyldy reklamowe, które stanowią wizytówkę każdej firmy. Są często pierwszym elementem informacyjnym o marce oraz zachęcającym potencjalnego klienta do zapoznania się z jej ofertą. Możliwości wykonania tego typu materiału promocyjnego jest wiele, dzięki czemu prócz funkcji informacyjnej, stają się one wizualnie estetycznym elementem identyfikacyjnym. Nasza firma zajmuje się produkcją szyldów w oparciu o nowy projekt lub o projekt już istniejący. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie stworzyć materiał reklamowy, który będzie stanowić ważny element identyfikacji marki. Wyróżnia się materiały promocyjne zewnętrzne, jak i wewnętrzne. W grupie stosowanej na zewnątrz budynków znajdują się przede wszystkim szyldy wykonane z pleksi z aplikacjami z folii, przestrzenne z grafiką ze styroduru, grawerowane w szkle lub w metalu, neonowe oraz typu dibondu frezowanego lub z nadrukiem w wersji UV. Nie można także zapomnieć o prostych i często stosowanych tablicach i tabliczkach, które sprawdzają się zwłaszcza w przypadku branż prawniczych, jak i medycznych. Wśród materiałów stosowanych wewnątrz pomieszczeń najczęściej wybierane są szklane, podświetlane LEDowo wraz z montażem wewnątrz ram, które tworzą eleganckie dystanse, oraz standardowe – przestrzenne z opcjami frezowania, cięcia wodą czy przy pomocy lasera. Nasza oferta obejmuje zarówno projekt, produkcję, jak i profesjonalny montaż szyldu, dzięki czemu klienci nie muszą dodatkowo zaprzątać sobie głowy pracami monterskimi.

Pośród różnorodnych form reklamowych znajdują się także materiały POS. Są to przede wszystkim materiały wykorzystywane w celu wsparcia sprzedaży w miejscu dokonywanego zakupu, zatem powinny charakteryzować się jak największą przystępnością, ale i czytelną funkcją informacyjną. Niemniej powinny być one niezwykle trwałe oraz atrakcyjne wizualnie. Pośród materiałów POS znaleźć można różnorodne opcje, zarówno te, które można postawić na ladzie czy innym meblu oraz takie, które montuje się na ścianach, sufitach i podłogach. Warto przyjrzeć się każdej z opcji, gdyż w zależności od przestrzeni, ale i branży, inne rozwiązania znajdują swoje miejsce. Do materiałów na ladę zaliczyć można przede wszystkim standardowe ulotki oraz wykorzystywane do ich prezentacji dyspensery, zazwyczaj w pełni przezroczyste i wykonane z pleksi. W sklepach nierzadko wykorzystuje się bilownice, które stanowią podkładkę na ladę, wewnątrz której umieszcza się reklamę. Na półkach stosuje się zazwyczaj wobblery, shelf-linery oraz stoppery, które umieszcza się przed produktami tak, aby informowały np. o promocjach. Flagietki czy hangery to materiały POS, które stosuje się pod sufitami. Zazwyczaj występują w formie plakatów, plansz lub tablic, które zawierają logo lub reklamę danej marki. W przypadku podłogowych materiałów zazwyczaj wykorzystywane są standy i rollupy, które dobrze prezentują się wizualnie oraz stanowią świetne źródło informacji i przyciągają wzrok. Warto pomyśleć także o odpowiednio zaprojektowanych i wykonanych naklejkach, infokioskach, broszurach, jak i lightboxach.

Do wartościowych elementów reklamowych zaliczyć można z całą pewnością materiały zwane rollupami. Są to zwijane plakaty umieszczane na stojakach. Dzięki swojej funkcjonalności stanowią one wygodny i chętnie wykorzystywany element reklamowy na imprezach wystawienniczych, jak i wszelkich targach, ale także podczas licznych promocji w sklepach czy firmach. Rollupy drukowane mogą być w różnorodnych wielkościach, dzięki czemu można je wygodnie dostosowywać do przestrzeni i okazji. Kolejnym atutem tego rodzaju materiału reklamowego jest możliwość łatwego transportu przy całkowitym zachowaniu jakości rollupu i możliwości użycia go ponownie. Łatwy montaż i demontaż to wielka zaleta  oferowanych przez naszą firmę rollupów.