Blog

Projekt i wizualizacja strefy eventowej

Wizualizacja stoiska targowego

Wizualizacja stoiska targowego prezentującego możliwości jakie daje technologia firmy Samsung najmłodszym użytkownikom. Całość utrzymana w prostych, żywych kolorach i stylistyce trafiającej do młodych projektantów.

Continue Reading
wizualizacja scenografii strefy

Wizualizacja scenografii strefy o2

Wizualizacja scenografii przestawiająca stoisko promocyjne o2 – serce internetu. Proste materiały i stonowane kolory sprawiają, że logo ścianka z ekranem LED i efektownym logo prezentuje się nadzwyczajnie. Prostych i modne meble w stonowanej kolorystyce dodatkowo podkreślone grą świateł.

Continue Reading
Oznakowanie biura od A do Z

Kompleksowe oznakowanie biura

Oznakowanie biura – elewacja, recepcja, gabinety

Kompleksowe oznakowanie biura obejmowało, poza efektownym elementem na froncie lady, podświetlane logo na elewacji budynku, tapety na ścianach oraz grafiki na szybach gabinetów.

Oznakowanie biura – pomysł, materiały i technologia

Litery wykonane ze szczotkowanej srebrnej taśmy aluminiowej. Lico wykonane z 30mm bloku mlecznego dzięki czemu powstaje boczna biała 20mm świecąca powierzchnia. Front pleksy oklejony grafiką drukowaną zalaminowaną na gorąco.

Continue Reading
rama ozdobna na trofeum sportowe

Rama ozdobna okolicznościowa

Rama okolicznościowa eksponująca koszulkę piłkarską

Dwustronna złota rama wykonana na zamówienie zawiera koszulkę piłkarską i listę meczy w których piłkarz brał udział.

Całość zamknięta w pudełku pokrytym welurem i oznakowanym złotym logiem PZPN. Prosty w formie projekt, zastosowane materiały oraz doskonałe wykonanie sprawiają imponujące wrażenie, które potęguje jeszcze rozmiar ramy.

Continue Reading
stand okolicznosciowy rama ozdobna

Stand okolicznościowy – rama ozdobna

Stand okolicznościowy z ozdobnym etui

Dwustronny stand okolicznościowy, przestrzenny z podstawą. Całość wykonana z różnych grubości i rodzajów pleksy, bezbarwnej i lustrzanej złotej. Wydruki wykonane bez poddruku sprawiające wrażenia zawieszenia w przestrzeni. Podstawa z frezowanej grubej bezbarwnej pleksy.

Całość składana do ozdobnego etui stanowi ekskluzywny prezent.

Continue Reading
Bezpośredni druk na plexi

Bezpośredni druk na plexi

Bezpośredni druk na plexi to bardzo atrakcyjna forma ożywienia wnętrz. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej grubości materiału można uzyskać efekt głębi (3D). Im grubszy materiał tym efekt będzie bardziej widoczny. Grafika na plexi sprawdzi się zaró      wno w domu jak i we wnętrzach biur, sklepów czy szpitali.
Continue Reading
Stand reklamowy w formie podświetlanej trybunki

Trybunka multimedialna

Trybunka multimedialna z podświetlanym logo

Trybunka multimedialna z podświetlanym logo w całości wykonana z dibondu. Blat umieszczony pod kątem dla wygody użytkowania. Logo frezowane z podświetleniem LED. Z tyłu otwierane drzwiczki umożliwiające umieszczenie komputera i innych niezbędnych elementów wewnątrz trybunki.  
Continue Reading

Elementy przestrzenne z dibondu

Elementy przestrzenne z dibondu w formie strzałki. W całości wykonane z dibondu. Rozmiar 1m x 1m. Po obu stronach umieszczone czerwone obrysy frezowane z czerwonej pleksy. Wewnątrz konstrukcji umieszczone magnesy neodymowe, dzięki którym strzałka stabilnie na metalowym regale sklepowym. Przeznaczeniem produktu jest funkcja wskazywania kierunku w dużych marketach.
Continue Reading
Kaseton reklamowy podświetlany jednostronny

Kaseton podświetlany jednostronny

Kaseton podświetlany jednostronny zwieszany z sufitu na sztycy długości 4m. Przeznaczeniem jest ekspozycja przy kasach sprzedażowych w supermarketach. Rama zatrzaskowa OWZ pozwala na samodzielną wymianę grafiki. Całość pomalowana proszkowo w kolorze antracyt.
Continue Reading
Logo podświetlane diodami soczewkowymi

Logo podświetlane diodami soczewkowymi

Litery przestrzenne z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo na czarno. Lico z twardej PCV z frezowanymi oczkami pod diody soczewkowe. Całość zamontowana na podkonstrukcji stalowej.

 

 

 

 

Continue Reading