Blog

logo podświetlane diodami led

Logo podświetlane diodami LED

Podświetlane logo firmowe wykonaliśmy z białej taśmy aluminiowej z kołnierzem. Lico wykonane z 30mm bloku mlecznego dzięki czemu powstaje boczna biała 20mm świecąca powierzchnia. Front pleksy oklejony folią do podświetleń. Do podświetlenia zastosowaliśmy białe diody LED.

Continue Reading
litery przestrzenne podświetlane diodami LED

Litery przestrzenne podświetlane LED

Litery podświetlane wykonaliśmy z białej taśmy aluminiowej z kołnierzem. Lico liter to pleksa wylewana w kolorze białym i czerwonym.Do podświetlenia liter zostały zastosowane diody LED w kolorze białym.

Całość zamontowana na podestach obłożonych białym matowym    dibondem. Każda z liter jest osobnym wolno stojącym elementem łatwym w transporcie i montażu.

Continue Reading
litery podświetlane z pleksy

Przestrzenne litery z białej pleksy podświetlane LED

Litery przestrzenne wykonaliśmy z białej taśmy aluminiowej z kołnierzem. Lico liter  to podświetlana, wylewana pleksa w kolorze białym. Zastosowane diody LED w kolorze białym. Całość zamontowana na podestach obłożonych czarnym matowym dibondem. Każda z liter jest osobnym, wolno stojącym elementem łatwym w transporcie i montażu.

Continue Reading
Statuetka okolicznościowa i etui z pleksy

Statuetka okolicznościowa i etui z pleksy

Dwustronna statuetka okolicznościowa wykonana z pleksy bezbarwnej i czarnej.

Grafika dwustronna fotograficznej jakości, a całość umieszczona w etui z pleksy wykonane w ten sposób by nawet zamknięte eksponowało statuetkę i spełniało rolę małej gabloty.
Projektowanie i wizualizacje przedprodukcyjne wykonaliśmy w technologii 3D, dzięki czemu Klient miał kontrolę nad efektem prac.

Continue Reading
Projekt i wizualizacja strefy eventowej

Wizualizacja stoiska targowego

Wizualizacja stoiska targowego prezentującego możliwości jakie daje technologia firmy Samsung najmłodszym użytkownikom. Całość utrzymana w prostych, żywych kolorach i stylistyce trafiającej do młodych projektantów.

Continue Reading
wizualizacja scenografii strefy

Wizualizacja scenografii strefy o2

Wizualizacja scenografii przestawiająca stoisko promocyjne o2 – serce internetu. Proste materiały i stonowane kolory sprawiają, że logo ścianka z ekranem LED i efektownym logo prezentuje się nadzwyczajnie. Prostych i modne meble w stonowanej kolorystyce dodatkowo podkreślone grą świateł.

Continue Reading
Oznakowanie biura od A do Z

Kompleksowe oznakowanie biura

Oznakowanie biura – elewacja, recepcja, gabinety

Kompleksowe oznakowanie biura obejmowało, poza efektownym elementem na froncie lady, podświetlane logo na elewacji budynku, tapety na ścianach oraz grafiki na szybach gabinetów.

Oznakowanie biura – pomysł, materiały i technologia

Litery wykonane ze szczotkowanej srebrnej taśmy aluminiowej. Lico wykonane z 30mm bloku mlecznego dzięki czemu powstaje boczna biała 20mm świecąca powierzchnia. Front pleksy oklejony grafiką drukowaną zalaminowaną na gorąco.

Continue Reading
rama ozdobna na trofeum sportowe

Rama ozdobna okolicznościowa

Rama okolicznościowa eksponująca koszulkę piłkarską

Dwustronna złota rama wykonana na zamówienie zawiera koszulkę piłkarską i listę meczy w których piłkarz brał udział.

Całość zamknięta w pudełku pokrytym welurem i oznakowanym złotym logiem PZPN. Prosty w formie projekt, zastosowane materiały oraz doskonałe wykonanie sprawiają imponujące wrażenie, które potęguje jeszcze rozmiar ramy.

Continue Reading
stand okolicznosciowy rama ozdobna

Stand okolicznościowy – rama ozdobna

Stand okolicznościowy z ozdobnym etui

Dwustronny stand okolicznościowy, przestrzenny z podstawą. Całość wykonana z różnych grubości i rodzajów pleksy, bezbarwnej i lustrzanej złotej. Wydruki wykonane bez poddruku sprawiające wrażenia zawieszenia w przestrzeni. Podstawa z frezowanej grubej bezbarwnej pleksy.

Całość składana do ozdobnego etui stanowi ekskluzywny prezent.

Continue Reading
Bezpośredni druk na plexi

Bezpośredni druk na plexi

Bezpośredni druk na plexi to bardzo atrakcyjna forma ożywienia wnętrz. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej grubości materiału można uzyskać efekt głębi (3D). Im grubszy materiał tym efekt będzie bardziej widoczny. Grafika na plexi sprawdzi się zaró      wno w domu jak i we wnętrzach biur, sklepów czy szpitali.
Continue Reading