Video

Reklama podświetlana LED

Przedstawiamy nowość w dziedzinie reklamy świetlnej – ultracienka technologia podświetlania LED. Jej unikalną cechą jest znikoma grubość, możliwość wyginania i dopasowywania kształtów. Panele LED, które zapewniają równomierne podświetlenie z zachowaniem niewielkich wymiarów. Dzięki tej technologii reklama podświetlana LED z pełnym podświetleniem ma tylko 3mm grubości. Dodatkowo jest elastyczna, co daje prawie nieograniczone możliwości.

Reklama podświetlana LED – zalety:

  • grubość 3mm
  • reklama podświetlana LED jest elastyczna
  • możliwość przycięcia do konkretnego kształtu (np. obrys logo)
  • niskie koszty eksploatacji
  • niska waga

Gdzie można zastosować panele LED?

Z jednej strony odpowiedź jest prosta. Zastanawiamy się nad tym od kilku dni i znajdujemy kolejne zastosowania. Na pewno przy produkcji reklam. Teraz podświetlana reklama firmy czy produktu może być cieńsza niż plakat umieszczony w ramie. Nie wierzysz? Gotowa reklama podświetlona panelem LED ma ok. 3mm grubości. Jest więc porównywalna z grubością samej szyby użytej do produkcji ramy.  Ze względu na możliwość wyginania paneli LED możemy je umieścić na zakrzywionej ścianie np. recepcji.  Można ją więc zastosować jako element wykończenia wnętrz – kuchnie, łazienki, podświetlane obrazy. Teraz możesz mieć na suficie „okno dachowe”, przez które zawsze będzie świecić słońce lub jeśli wolisz – księżyc.

 

Ultracienka technologia podświetlania LED. Jej unikalną cechą jest znikoma grubość, możliwość wyginania i dopasowywania kształtów.

Continue Reading

Ultra cienka grafika na samochód podświetlana LED

Continue Reading

Frezowanie PCV Warszawa, Piaseczno

Frezujemy pleksi, PCV, MDF, dibond etc. Oferujemy usługę cięcia i frezowania dla podmiotów zewnętrznych na materiałach powierzonych lub własnych.

Obrabiarka z serii 6000, w połączeniu z nowatorskimi opcjami, jak zestaw wrzecion lub system zmiany narzędzi AXYZ 21 G, stała się towarem poszukiwanym przez firmy produkujące pod indywidualne zamówienia, które nie chcą ograniczać się w wyborze materiałów.

Frezarki używamy dla potrzeb własnej produkcji reklamowej kasetonów z dibondu, liter przestrzennych podświetlanych LED, standów reklamowych wykonanych z pleksi, PCV, dibondu, MDF i wielu innych rzeczy będącymi produktami samymi w sobie lub będącymi podzespołami innych produktów.

Frezujemy pleksi, PCV, MDF, dibond etc. Oferujemy usługę cięcia i frezowania dla podmiotów zewnętrznych na materiałach powierzonych lub własnych.

W razie potrzeby służymy również drukiem solventowym, laminowaniem na gorąco, drukiem UV i gięciem tworzyw.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Continue Reading

Frezowanie pleksi Warszawa

Produkujemy litery przestrzenne, litery 3D, kasetony reklamowe. Jednym z podstawowych narzędzi używanych przy produkcji jest ploter frezujący.

Continue Reading