wyceny i produkcja

Radosław Miazga

Marcin Woś

projektowanie graficzne

Kuba Arentowicz

Cięcie i frezowanie pleksi, PCV, MDF, dibond

Frezujemy pleksi, PCV, MDF, dibond etc. Oferujemy usługę cięcia i frezowania dla podmiotów zewnętrznych na materiałach powierzonych lub własnych.

Frezarki używany do cięcia i frezowania pleksi, PCV, MDF oraz dibondu na potrzeby własnej produkcji reklamowej. Jesteśmy producentem kasetonów z dibondu, liter przestrzennych podświetlanych LED, standów reklamowych wykonanych z pleksi, PCV, dibondu, MDF. Frezarka CNC służy nam rózwnież do produkcji wielu innych rzeczy będącymi produktami samymi w sobie lub będącymi podzespołami innych produktów. W razie potrzeby służymy również drukiem solventowycm, laminowaniem na gorąco, drukiem UV i gięciem tworzyw. Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Frezarka AXYZ 6014 ATC

Frezarka AXYZ 6014 ATC

AXYZ International, mający siedzibę w Burlington w Kanadzie, jest wiodącym światowym producentem frezarek CNC i rozwiązań cięcia nożami. Firma AXYZ wyprodukowała, sprzedała i zainstalowała ponad 10 500 maszyn CNC. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu AXYZ International jest w stanie stworzyć maszyny niezawodne, dokładne, szybkie i trwałe. Frezarki CNC z Serii AXYZ: Seria frezarek CNC AXYZ jest flagowym produktem, który zapewnia najszerszy zakres wielkości i konfiguracji ze wszystkich maszyn w branży. Seria AXYZ 6000 zapewnia taką samą konfigurowalność jak pozostałe plotery CNC z serii AXYZ. Nadwymiarowa powierzchnia robocza stołu stanowi optymalną platformę dla szerokiego zakresu materiałów. Wielkość ta umożliwia łatwe zamocowanie materiałów wspólnych dla obróbki aluminium, materiałów reklamowych, blatów, akcesoriów morskich i innych. Seria 6000 zapewnia użyteczną szerokość obróbki na stole 2159 mm i długości 4050 mm. Seria 6000, podobnie jak wszystkie obrabiarki z serii AXYZ, jest wykonana w sposób zapewniający długą trwałość. Zaprojektowana i skonstruowana do eksploatacji w szerokim obszarze środowisk roboczych, seria 6000 wykorzystuje podzespoły o wysokiej odporności oraz nowoczesne techniki produkcji zapewniające niezawodność i dokładność. System sterowania AXYZ A2MC napędzający obrabiarki z serii 6000 zapewnia maksymalną kontrolę w branży możliwą dla ploterów CNC. Opracowany, jak w przypadku wszystkich systemów sterowania AXYZ, przez wewnętrzny zespół oddanych profesjonalnych konstruktorów systemów sterowania, sterownik A2MC dostarcza standardowych funkcji, które wprowadzają element unowocześnienia do wielu innych obrabiarek. Sterowanie przesuwem 7-segmentowym oraz komunikacja z urządzeniami Mod-Bus w czasie rzeczywistym zapewnia niezawodność działania oraz doskonałość ruchów i jakości cięcia.

Obrabiarka z serii 6000, w połączeniu z nowatorskimi opcjami, jak zestaw wrzecion lub system zmiany narzędzi AXYZ 21 G, stała się towarem poszukiwanym przez firmy produkujące pod indywidualne zamówienia, które nie chcą ograniczać się w wyborze materiałów. Frezarki używamy dla potrzeb własnej produkcji reklamowej kasetonów z dibondu, liter przestrzennych podświetlanych LED, standów reklamowych wykonanych z pleksi, PCV, dibondu, MDF i wielu innych rzeczy będącymi produktami samymi w sobie lub będącymi podzespołami innych produktów.

Pleksi na wymiar w Warszawie; cięcie plexi, PCV, MDF, dibond

Oferujemy również usługę frezowania dla podmiotów zewnętrznych na materiałach powierzonych lub własnych takich jak: pleksi, PCV, MDF, dibond etc. . W razie potrzeby służymy również drukiem solventowym, laminowaniem na gorąco, drukiem UV i gięciem tworzyw. Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.