Frezowanie plexi – PCV, MDF, Dibond

W naszej firmie zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem materiałów reklamowych. Oferujemy usługę cięcia i frezowania plexi, PCV, MDF oraz dibondu dla podmiotów zewnętrznych na materiałach powierzonych lub własnych. Frezarki używamy też na potrzeby własnej produkcji reklamowej. Sprzęt, jakim jest frezarka CNC, służy nam również do produkcji wielu innych rzeczy będącymi produktami samymi w sobie lub będącymi podzespołami innych produktów. W naszej firmie stawiamy na kompleksowość rozwiązań, dlatego w razie potrzeby służymy też drukiem solwentowym, laminowaniem na gorąco, drukiem UV czy gięciem tworzyw.
Frezarka AXYZ 6014 ATC

Frezarka AXYZ 6014 ATC

AXYZ International, mający siedzibę w Burlington w Kanadzie, jest wiodącym, światowym producentem frezarek CNC i rozwiązań cięcia nożami. Firma AXYZ wyprodukowała, sprzedała oraz zainstalowała ponad 10 500 maszyn CNC. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu AXYZ International jest w stanie stworzyć maszyny niezawodne, dokładne, szybkie i trwałe. Frezarki CNC z Serii AXYZ są flagowymi produktami, które zapewniają najszerszy zakres wielkości i konfiguracji ze wszystkich maszyn w branży. Seria AXYZ 6000 zapewnia taką samą konfigurowalność jak pozostałe plotery CNC z serii AXYZ. Nadwymiarowa powierzchnia robocza stołu stanowi optymalną platformę dla szerokiego zakresu materiałów. Wielkość ta umożliwia łatwe zamocowanie materiałów wspólnych dla obróbki aluminium, materiałów reklamowych, blatów, akcesoriów morskich i innych. Seria 6000 zapewnia użyteczną szerokość obróbki na stole 2159 mm i długości 4050 mm. Podobnie jak wszystkie obrabiarki z serii AXYZ jest wykonana w sposób zapewniający długą trwałość. Zaprojektowana i skonstruowana do eksploatacji w szerokim obszarze środowisk roboczych, seria 6000 wykorzystuje podzespoły o wysokiej odporności oraz nowoczesne techniki produkcji zapewniające niezawodność, a także dokładność. System sterowania AXYZ A2MC napędzający obrabiarki z serii 6000 zapewnia maksymalną kontrolę w branży możliwą dla ploterów CNC. Opracowany przez wewnętrzny zespół profesjonalnych konstruktorów systemów sterowania, tak jak w przypadku wszystkich systemów sterowania AXYZ, sterownik A2MC dostarcza standardowych funkcji, które wprowadzają element unowocześnienia do wielu innych obrabiarek. Sterowanie przesuwem 7-segmentowym oraz komunikacja z urządzeniami Mod-Bus w czasie rzeczywistym zapewnia niezawodność działania oraz doskonałość ruchów, a także wysoką jakości cięcia.
Obrabiarka z serii 6000, w połączeniu z nowatorskimi opcjami, takimi jak zestaw wrzecion lub system zmiany narzędzi AXYZ 21 G, stała się towarem poszukiwanym przez firmy produkujące pod indywidualne zamówienia, które nie chcą ograniczać się w wyborze materiałów.
Zapraszamy do współpracy firmy i Klientów indywidualnych. U nas możliwe jest frezowanie plexi i wiele innych działań, które pomogą stworzyć wyjątkową reklamę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy, jej okolic, a nawet osoby z całego kraju.