Litery przestrzenne podświetlane 3D

Litery przestrzenne – jaki produkt wybrać dla firmy?

Bez względu na to czy prowadzisz własną firmę, jesteś pracownikiem dużego koncernu czy małej lokalnej firmy, na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne jest dotarcie do klienta, zainteresowanie go swoją usługą czy produktem. Litery przestrzenne są atrakcyjną formą zwrócenia uwagi na firmę, produkt czy usługę.

Jeśli uważasz, że litery przestrzenne są reklamą dla Ciebie, oznacza to, że pierwszy krok już zrobiony. Teraz nasuwa się pytanie – jakie rodzaj liter wybrać? Gdzie mają być zamontowane? Czy będą to litery przestrzenne na ścianie recepcji? Może jednak ma to być logo podświetlane na budynku zakładu produkcyjnego? Jeśli znasz już miejsce montażu, to w dużym stopniu ułatwia to zadanie wyboru odpowiedniego produktu. Poświęć kilka minut na przeczytanie informacji, które zebraliśmy specjalnie dla Ciebie, a które mogą okazać się pomocne przy wyborze liter przestrzennych dla Twojej firmy.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne to efektowna forma reklamy zewnętrznej przeznaczona dla firm z każdej branży. Litery przestrzenne podświetlane, litery ze styroduru, plexi, MDF, PCV, dibondu i taśmy aluminiowej. Różnorodność użytych materiałów, podświetleń i wykończenia nadaje każdej realizacji niepowtarzalny charakter.

Litery przestrzenne podświetlane

Litery podświetlane to bardzo efektowny sposób na reklamę firmy, produktu czy usługi. Główną zaletą liter podświetlanych jest ich atrakcyjny wygląd. Podświetlenie liter diodami LED sprawia, że są energooszczędne, a więc tanie w eksploatacji. Długa żywotność takiego rozwiązania jest również powodem wypierania przez litery przestrzenne tradycyjnych szyldów.

Litery ze styroduru

Oferujemy litery ze styroduru oraz, jako rozwinięcie tego rodzaju reklamy, logo przestrzenne firmy. Zaprojektujemy dla Państwa litery i logotypy 3D, przygotujemy wizualizację i zajmiemy się produkcją. Posiadamy własny park maszynowy, który pozwala na wykonanie reklam przestrzennych z zastosowaniem wielu materiałów, skomplikowanych form i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapewniamy profesjonalny montaż.