Litery przestrzenne ze styroduru

Litery przestrzenne ze styroduru

Istnieje wiele form reklamy zewnętrznej, które mogą pomóc w kreowaniu wizerunku firmy. Różnią się one między sobą materiałami, użytecznością oraz ceną. Jedną z bardziej efektownych są napisy na ścianę wykonane z liter ze styroduru.

Co to jest styrodur?

To materiał bardzo podobny do styropianu. Jest lekki, łatwo daje się malować farbami akrylowymi odpornymi na warunki atmosferyczne. Z tą różnicą, że styrodur ma bardziej jednorodną strukturę. Ponieważ jest gładki, nie ma mowy o kruszeniu, jak ma to miejsce w przypadku styropianu. Jest łatwy w obróbce, co przekłada się na duże możliwości przy tworzeniu reklam 3D – logotypów, znaków graficznych, napisów na ścianę.

Litery ze styroduru, a styropianowe – możliwości

Przy użyciu liter ze styroduru możemy w niebanalny sposób zaprezentować produkt, wskazać drogę w budynku lub zwrócić uwagę na istotny element przestrzeni biurowej. Z tego materiału można wykonać logo przestrzenne firmy, które ozdobi recepcję lub salę konferencyjną. Napisy na ścianę wykonane ze stryroduru mają tę przewagę nad styropianowymi, że są na tyle trwałe, iż mogą być umieszczane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Tymczasem litery styropianowe mogą być wykorzystywane tylko do ekspozycji wewnętrznej. Są mniej wytrzymałe, ale wyglądają równie interesująco. Stanowią dobrą propozycję dla osób poszukujących tańszych nośników reklamy.

Litery ze styroduru – produkcja

Oczywiście można napisać dużo na ten temat. Zamiast tego zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, którego tematem jest produkcja liter przestrzennych ze styroduru.

 

Wykorzystanie styroduru w reklamie – Warszawa i okolice

Poprzez zastosowanie lica z pleksy można uatrakcyjnić litery przestrzenne ze styroduru. Szklista powierzchnia wykonana z płyty plexi w połączeniu z matową strukturą styroduru daje bardzo ciekawy efekt. Litery trójwymiarowe z takim frontem można montować na zewnątrz budynków, zwłaszcza jeśli zostaną one dodatkowo doświetlone. Sporą popularnością w naszej ofercie cieszy się napis love podświetlany energooszczędnymi diodami LED. Świetnie sprawdza się jako element scenografii. Często zlecają nam jego wykonanie firmy producenckie i eventowe z Warszawy. Podświetlanym napisem love chętnie dekorowane są sale weselne.

Litery przestrzenne ze styroduru – cennik

Ponieważ każde zlecenie jest inne, a zadania postawione przed nami często się różnią, szczegółowe ustalenia dotyczące cennika wykonania konkretnej usługi podejmujemy po rozmowie ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu.