Ekspozytory reklamowe, systemy wystawiennicze i stoiska targowe

[ oferta ]

Standy reklamowe, rollupy

Wszystkie działania promocyjne wymagają odpowiedniej oprawy, dzięki której prezentowany przekaz lub sam produkt zostanie dostrzeżony przez odbiorcę, a jego zalety uwypuklone. Dlatego wykonujemy efektowne ekspozycje w oparciu m.in. o standy reklamowe. Wszelkiego rodzaju ekspozytory reklamowe typu POS stanowią w takich sytuacjach znakomite rozwiązanie. Dzięki nim możemy przygotować wyjątkową wystawę, wyróżnioną na tle reszty oferty danego punktu handlowego, która z pewnością nie umknie uwadze żadnego z Klientów. Formy, jakie może przybierać stojak ekspozycyjny, są różne. Proponujemy m.in. ekspozytory, czyli standy reklamowe (kartonowe bądź z plexi), stojaki reklamowe, które mogą łączyć się w całe systemy wystawiennicze, a także wykonujemy ścianki oraz zabudowę i stoiska targowe. Oprócz tego realizujemy zamówienia na totemy reklamowe, jak również problemu nie stanowi dla nas całkowita budowa stoisk targowych. Nasza oferta obejmuje wyroby, które najdoskonalej spełnią swoje zadanie.

Łatwe w transporcie standy reklamowe

Dzięki dużej wytrzymałości, niskiej wadze, łatwości transportu i znakomitym umiejętnościom naszych projektantów proponowane przez nas ekspozytory wystawiennicze – standy reklamowe z plexi oraz innego rodzaju zabudowy targowe – stanowią rozwiązania trwałe, a także łatwe w użytkowaniu, a przede wszystkim skuteczne. Jako dostarczający doskonałe stojaki ekspozycyjne producent dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniały one oczekiwania naszych Klientów. Szerokie zainteresowanie, jakim cieszą się m.in. standy reklamowe z plexi, dowodzi jakości naszej pracy. Działamy w województwie mazowieckim – w Warszawie.

Znacząca rola ekspozytorów w reklamie

Mimo że ogromna ilość przekazu marketingowego kierowana jest przez różnego rodzaju środki masowego przekazu, wciąż ważną rolę odgrywa to, co potencjalny odbiorca zobaczy w bezpośrednim kontakcie – podczas wizyty w sklepie, na targach czy w innym miejscu bądź w odmiennych okolicznościach. Ekspozytor reklamowy jest znakomitym sposobem na przykucie uwagi oraz na wskazanie godnych zainteresowania wyrobów bądź materiałów informacyjnych. Jak wykazały różne badania (Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka, Uniwersytet Jagielloński, Style podejmowania decyzji zakupowych przez młodych konsumentów w Polsce w świetle badań własnych), wiele decyzji zakupowych podejmowanych jest w sposób impulsywny. Odpowiednio zaprojektowane stojaki ekspozycyjne pełnią więc istotną funkcję. Jako oferujący ekspozytory reklamowe producent wielką wagę przykładamy do każdego elementu składającego się na proces ich powstawania. Nawet doskonały technicznie i okazały, lecz pozbawiony umiejętnie stworzonej grafiki stojak ekspozycyjny będzie miał bowiem ograniczoną przydatność. Te zaś, które nie będą charakteryzowały się odpowiednią wytrzymałością, mogą stanowić kłopot dla posługujących się nimi osób.

Wysokiej jakości systemy wystawiennicze

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy stojak, czy kilkuelementowe standy reklamowe. Nasze produkty tworzymy w pracowni w Warszawie. Dokładamy wszelkich starań, by produkcja odbywała się na wysokim poziomie. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują od nas akcesoria godne zaufania, które znakomicie spełnią swoją funkcję w sklepie, na ekspozycji targowej bądź innych publicznych wydarzeniach czy we wszelkich innych miejscach, w których warto przedstawić daną ofertę potencjalnym odbiorcom. Proponowane formy reklamy wykonujemy w Warszawie, choć nasi Klienci pochodzą nie tylko z woj. mazowieckiego, ale także z całej Polski. Zabudowa wystawiennicza, w skład której będą wchodzić ścianki, stojaki bądź standy, to jedna z najskuteczniejszych reklam na targach czy wystawach. Dzięki różnym rozmiarom bez trudu dostosujemy ją do potrzeb wynikających z konkretnego zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w której znajdują się m.in. standy reklamowe. Produkcja materiałów promocyjnych to nasza specjalność!
[ nasza pełna oferta ]

Produkcja reklam i studio projektowe

litery podświetlane

Litery podświetlane

banery i siatki

Banery i siatki

poligrafia

Grafika reklamowa/Poligrafia

Tworzenie animacje 3d

Animacje

litery przestrzenne

Litery przestrzenne

grafika na szybach

Grafika na szybach

wizualizacje 3d

Wizualizacje 3D

identyfikacja

Identyfikacja

kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

ekspozytor_pos

Ekspozytory reklamowe POS

Produkcja dla eventów

Produkcja dla eventów

opakowania

Opakowania