Reklama na witrynie

Oklejanie witryn sklepowych — świetny sposób, by wyróżnić się z tłumu

W wielu lokalach, restauracjach, przydrożnych sklepikach czy galeriach handlowych świetnym miejscem na umieszczenie reklamy jest szyba. To przestrzeń, którą z powodzeniem można wygospodarować na wiele sposobów. Oryginalna grafika wzbudzi zainteresowanie oraz będzie informować klientów o usługach, produktach bądź promocjach. W dzisiejszym wpisie przekonamy Cię, jak ważna jest dobra reklama!

Dobra widoczność — podstawa każdego biznesu

Reklama na witrynie powinna od razu przykuwać wzrok potencjalnych klientów. Nie musi być krzykliwa, wystarczy jedynie oryginalny pomysł oraz treściwy komunikat. Odpowiednia jest taka, która będzie kojarzyć się z daną prowadzoną działalnością, dla przykładu: fryzjer może zdecydować się na reklamę, której główny symbol będą stanowić nożyce, a w przypadku restauracji — motyw jedzenia na talerzu. Można wykorzystać również logo, które firma już posiada. Dzięki temu przechodnie będą wiedzieć, czego mogą się spodziewać po danym lokalu i podjąć decyzję o skorzystaniu z usług. Jest to również ułatwienie dla klientów, którzy pierwszy raz szukają danego sklepu. Oklejenie okien ma zatem naprawdę sporo zalet.

Prezentacja witryny — przyciągnięcie potencjalnego klienta

Projekt reklamy można przygotować na własną rękę, ale istnieje również możliwość zlecenia wykonania go przez odpowiednią firmę, która zaproponuje rozwiązanie w pełni zgodne z identyfikacją wizualną danego przedsiębiorstwa. Wyklejanie witryn sklepowych wykonuje się z pomocą różnego rodzaju folii — one way vision, drukowanej, kolorowej, dymionej bądź mrożonej. Co więcej, można okleić całość okien bądź tylko ich część. Niektóre folie przepuszczają światło, a zarazem rozmywają obraz, co daje osobom znajdującym się w środku poczucie prywatności. Klienci znacznie chętniej wybierają firmy, które prezentują się w wyjątkowy, jak i estetyczny sposób. Z tego powodu reklama na witrynach może być ciekawą formą wykończenia lokalu na zewnątrz.

Czy oklejanie witryn folią jest bezpieczne?

Każda folia wykorzystywana do oklejenia okien sklepowych jest trwała oraz odporna na uszkodzenia. To skuteczna forma reklamy, którą można wykorzystywać przez długi czas. Zapewnia również bezpieczeństwo oraz prywatność osób znajdujących się wewnątrz lokalu, zwłaszcza w przypadku folii one way vision o unikalnej technologii i strukturze. Grafika widoczna jest po stronie zewnętrznej, natomiast w środku widzimy wszystko, co dzieje się za szybą. Każdą folię można również z łatwością usunąć bez ryzyka uszkodzenia szyby.

Efektowne oklejenie witryn sklepowych, a także lokali świadczących różne usługi jest coraz bardziej popularne. Właściwe zagospodarowanie wolnej przestrzeni, jaką są okna o dużej powierzchni, umożliwia prezentację oferowanych usług, a także produktów. Przykuwająca wzrok grafika zachęci potencjalnego klienta do wejścia i zapoznania się z ofertą.