Osłona z plexi – dodatkowa ochrona dla Twoich pracowników

Przedstawiamy osłonę z plexi, która jest dodatkową ochroną dla osób pracujących w punktach handlowo-usługowych. Nasza osłona znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie dochodzi do częstego kontaktu z nieznanymi osobami.

Osłona na ladę, recepcję i wszędzie gdzie dochodzi do częstego kontaktu z nieznanymi osobami

Mając na uwadze zagrożenie, jakie występuję obecnie w naszym kraju, stworzyliśmy osłonę, która jest formą zapory dla zagrożeń przenoszonych drogą kropelkową. Wykonana z przezroczystej plexi o grubości 5mm, osłona jest przeznaczona do szybkiego montażu na ladzie sklepowej, kontuarze recepcji i wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba oddzielenia się od bezpośredniego kontaktu z nieznanymi osobami.

Wymiary, materiał i montaż osłony

Prosta i przemyślana konstrukcja sprawia, że osłona ma odpowiednią sztywność bez żadnych dodatkowych wsporników. Dodatkowo jej montaż jest prosty i nie powinien sprawić nikomu problemu. Po prostu wystarczy przykleić osłonę do blatu za pomocą taśmy montażowej. Takie zamocowanie jest również bardzo proste w demontażu, a dodatkowo nie pozostają po nim żadne ślady. Opcjonalnie można przymocować osłonę za pomocą wkrętów – miejsca montażu są już wyfrezowane.

Materiał:  Przezroczysta plexi o grubości 5mm

Wymiary:
Wysokość: 90 cm
Szerokość ścianki przedniej: 70 cm

osłona na ladę, biurko - osłona przed wirusem i bakteriami

Zobacz na wizualizacji jak wygląda osłona z plexi

Jeśłi zainteresowała Cię nasza osłona, to zapraszamy do kontaktu

 535 884 773

marcin.wos@dreampromotion.pl