Poligrafia

Wizytówki, papier firmowy, koperty, ulotki, foldery czy teczki ofertowe są materiałami, które każda firma powinna posiadać.

Stanowią one element wizerunku, wpływają na wzrost świadomości marki i jej jakości.

Dream Promotion projektuje materiały firmowe, które stanowią spójny element całościowej identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli posiadacie Państwo materiały firmowe, ale nie jesteście z nich zadowoleni przeprowadzimy małą rewolucję i dostosujemy je do Państwa oczekiwań.

Za każdym razem to Ty decydujesz, które elementy wizerunku firmy są istotne w Twoim przypadku – właśnie ich zaprojektowaniem się zajmiemy. Jeśli Twoja firma się rozwinie i będziesz potrzebował zaprojektowania kolejnych części – zrobimy to z przyjemnością.

Jesteśmy firmą, która pomoże Ci w  promowaniu Twojej działalności na rynku. Zajmujemy się projektowaniem graficznym  materiałów promocyjnych, a w swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na oczekiwania naszych Klientów na  wszelkie sugestie, uwagi i życzenia. Na życzenie proponujemy także własne rozwiązania. Łączymy wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm z kreatywnym podejściem i oryginalnością wykonania.

Dream Promotion oferuje projektowanie i elektroniczny skład publikacji do druku:

książek, okładek książek i płyt, katalogów, informatorów, broszur, folderów, biuletynów, ulotek, plakatów, kalendarzy itp.

W ramach usług DTP oferujemy:

  • obróbkę graficzną zdjęć,
  • skład publikacji i przygotowanie do druku,
  • druk

Nasz profesjonalny zespół udzieli Państwu porad i wskazówek dotyczących doboru formatów, rodzaju papieru, okładek i uszlachetnień drukarskich. Ponadto na życzenie Klienta oferujemy kompleksową usługę obejmująca zarówno projekt jak i  wydruk.