Budowa stoiska targowego

produkcja dla eventów

Projekt i budowa stoiska targowego

Projekt i budowa stoiska targowego to bez wątpienia element, który ma znaczący wpływ na sukces firmy podczas wszelkiego rodzaju targów i wystaw. Dzięki rozbudowanemu zapleczu graficznemu nasze prace rozpoczeliśmy od projektu i przygotowania wizualizacji stoiska.

 

Budowa stoiska targowego w szczegółach

Na podstawie przygotowanych przez nas wizualizacji wyprodukowaliśmy elementy służące do zabudowy stoiska targowego. Słupy i podciągi wykonaliśmy z białego dibondu. Po nafrezowaniu płyt złożyliśmy z nich samonośne elementy przestrzenne. Tą samą technologię wykorzystaliśmy do zbudowania strefy magazynowej, stanowiącej również wsparcie dla lightboxu prezentującego zdjęcia realizacji produktów. Lightbox grubości 10 cm podświetlany modułami LED. Ściana stanowiąca plecy dla obsługi przy ladzie, wykorzystana była do zamieszczenia głównych wartości marki. Wykończeniem był stand z dobondu z gablotą prezentującą miniaturę domu, oraz loga przestrzenne umieszczone na ścianie sztucznej ściany i ladzie.
Stoiska targowe - projekt i produkcjaStoiska targowe - projekt i produkcjaStoiska targowe - projekt i produkcjaStoiska targowe - projekt i produkcjaStoiska targowe - projekt i produkcjaStoiska targowe - projekt i produkcja

Spodobały Ci się nasze prace?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz