Kompleksowa realizacja oznakowania Instytutu Zdrowia i Urody

[ Kompleksowe prace reklamowe ]

Kompleksowa realizacja oznakowania Instytutu Zdrowia i Urody

[ Kompleksowe prace reklamowe ]

Do tej realizacji przygotowaliśmy wiele elementów. 
Nad wejściem do lokalu znajduje się kaseton frezowany z czarnego dibondu z białymi, podświetlanymi literami. Dzięki specjalnie wykonanej podkonstrukcji możliwy był montaż w części podwieszanej elewacji.

Wewnątrz znajduje się logo umieszczone w ladzie recepcji, które wykonane zosłało we współpracy z firmą meblową. Front lady jeszcze przed malowaniem został przez nas wyfrezowany by później możliwe było zainstalowanie przestrzennych liter z grubej pleksy, której lico jest dodatkowo pokryte czarną pleksą blokującą podświetlenie. Takie rozwiązanie sprawia, że po podświetleniu (instalacja elektryczna i moduły ledowe znajdują się we wnętrzu mebla) wokół logo tworzy się łuna podświetlana na powierzchni ścianki lady.

Kolejnym świecącym elementem jest sygnet z logotypem umieszczony na ścianie poczekalni. To technologicznie nietypowa i zawansowana produkcja. Wygląda prosto, ale elementy są wykonane z pleksy grubości 30mm, w której wnętrzu są umieszczone moduły LED rozświetlające całą bryłę. W tylnej części umieszczone są gwintowane szpilki montażowe i przewody elektryczne. Szablon montażowy pozwala na szybkie i bezproblemowe umieszczenie logo na ścianie kartongips.

Dopełnieniem oznakowania są elementy frezowane z czarnej pleksy przyklejane na ścianach gabinetów.