Litery przestrzenne podświetlane 3D

[ Litery podświetlane ]

Litery przestrzenne podświetlane 3D

[ Litery podświetlane ]

Litery przestrzenne podświetlane 3D wykonaliśmy w technologi alurapid. Lico z plexi żółtej, bok liter aluminiowy pomalowany w kolorze ral zgodny z identyfikacją firmy. Logo i litery przestrzenne 3D podświetlone diodami led, które zapewniają niskie koszty użytkowania oraz wysoką jakość i niezawodność. Montaż liter przestrzennych wykonany na konstrukcji stalowej przytwierdzonej do dachu budynku.

Litery podświetlane to bardzo efektowny sposób na reklamę firmy, produktu czy usługi. Główną zaletą liter podświetlanych jest ich atrakcyjny wygląd. Podświetlenie liter diodami LED sprawia, że są energooszczędne, a więc tanie w eksploatacji. Długa żywotność takiego rozwiązania jest również powodem wypierania przez litery przestrzenne tradycyjnych szyldów.

Litery przestrzenne podświetlane 3D

Proponujemy państwu trzy kategorie. W jednym logotypie można także łączyć poniższe rozwiązania, uzyskując ciekawy efekt wizualny.

Litery 3D świecące licem

Mniejsze znaki wykonujemy z licem z pleksi i bokiem z taśmy aluminiowej. Dostępne głębokości liter to 3 – 21 cm. Duże litery 3D, ze względów technologicznych, wykonujemy z licem z winylu. Konstrukcja litery jest spawana z profili aluminiowych. To rozwiązanie pozwala na wykonanie naprawdę dużych form przestrzennych bez łączeń na licach liter. Boki malujemy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Litery świecące poświatą za literami czyli tzw.: „efekt halo”

Litery zamontowane na dystansie do ściany, panela, lub elewacji. Światło wewnątrz znaków wydostaje się od tyłu, odbijając od tła i rozpraszając się wokół znaku. W zależności od wielkości liter, wykonujemy je z bokami lub bez. Mogą być zarówno z plexi, dibondu, jak i spawane z blachy pod osłoną argonu.

Litery 3D całe z plexi: świecące licem i bokami

Jest to ciekawe rozwiązanie dla niezbyt dużych znaków, wykorzystywane np. w galeriach handlowych, lub wnętrzach.

Litery przestrzenne podświetlane cena

Ponieważ każde zadanie jest specyficzne, a zadania postawione przed nami często się różnią, cena jest zawsze ustalana po dokładnej rozmowie ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu.

Podobne projekty