Litery świetlne 3D

[ Litery podświetlane ]

Litery świetlne 3D

[ Litery podświetlane ]

Litery świetlne 3D na budynku firmowym dopełniły koncepcji architektonicznej. Lico liter 3d wykonane z białego mlecznego pleksi. Litery świetlne 3d z podświetleniem diodami LED zapewniają dobrą widoczność i czytelność napisu przez cała dobę. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest duża bezawaryjność, a co za tym idzie bardzo niskie koszty serwisu.

Litery świetlne 3D oraz logo przestrzenne Twojej firmy!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ofertą liter przestrzennych. Będąc specjalistami w dziedzinie produkcji reklamy zewnętrznej, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa litery świetlne 3D z wykorzystaniem nowoczesnych modułów LED. Przygotowana przez nas reklama będzie efektowna zarówno w dzień jak i w nocy. Wykorzystanie energooszczędnych i trwałych modułów LED sprawi, że Państwa reklama będzie efektowna, trwała i będzie się charakteryzowała niskimi kosztami użytkowania.

Przekonaj się, jakie możliwości reklamowe dają nowoczesne litery świetlne 3D! Oferowane przez nas litery świetlne to doskonała okazja, aby w efektowny sposób zaprezentować swoją firmę. Należy zuważyć, że pod ogólnym stwierdzeniem „litery świetlne” kryje się wiele więcej. Przecież od liter świetlnych do loga przestrzennego, podświetlanego diodami led już tylko krok. Literty przestrzenne, które wykonujemy mają często bardziej skomplikowane kształty niż nijedno logo firmy.

Litery świetlne 3D – cena

Ponieważ każde zadanie jest specyficzne, a zadania postawione przed nami często się różnią, cena jest zawsze ustalana po dokładnej rozmowie ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu.

Podobne projekty