Oznakowanie stoiska promocyjnego

produkcja dla eventów
Naszym zadaniem było wykonanie oznakowania stoiska promocyjnego z podświetlanym logiem mycraft, które znajduje się na witrynie.

Litery przestrzenne z bokiem z taśmy aluminiowej i licem z pleksi opal z grafiką drukowaną. Całość zamontowana na profilu aluminiowym, dzięki czemu logo mogło zawisnąć pomiędzy szklanymi słupkami ekspozycyjnymi  stoiska. Podświetlenie LED.

Dodatkowo wykonaliśmy i zamontowaliśmy logotypy wyfrezowane z pleksy, oraz zajęliśmy się oklejeniem wybranych elementów zieloną grafiką w stylu pikselowym.

oznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventówoznakowanie stoiska promocyjnego - produkcja na potrzeby eventów

Spodobały Ci się nasze prace?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz