Produkcja scenografii eventowej

produkcja dla eventów
Produkcja scenografii eventowej na potrzeby organizacji eventu „Plejada Gwiazd”.

Słupy z pleksy i elementy scenograficzne Sali

Wykonaliśmy 8 cztero i dwumetrowych słupów wolnostojących frezowanych z pleksy, wygiętych i sklejonych, które znalazły się przy scenie głównej imprezy „Plejada Gwiazd”. Zajęliśmy się również produkcją mównicy z pleksy bezbarwnej 8mm z fragmentami oklejonymi folią szronioną. Jako elementy scenograficzne nadające charakteru całej Gali przygotowaliśmy wachlarze podświetlane w stylu lat dwudziestych. Również wielkoformatowe zastawki z wydrukami kadrów filmowych są naszej produkcji.

Grafika podłogowa

Tex Walk to samoprzylepna folia do krótko i średniookresowych aplikacji na wykładzinach dywanowych we wnętrzach. Nie wymaga laminowania. Odporność na poślizg R12. Zastosowanie: reklama podłogowa na dywanach, na płytkach, na drewnianych podłogach, na podłogach z PCV, na drzwiach, na ścianach, systemy wystawiennicze, ścianki POP.
produkcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowejprodukcja scenografii eventowej

Spodobały Ci się nasze prace?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz