Projekty graficzne etykiet Premium Rosa

[ opakowania ]

Projekty graficzne etykiet Premium Rosa

[ opakowania ]

Projekty graficzne etykiet

Projekty graficzne etykiet linii miodów dla firmy Premium Rosa. Przy projektowaniu graficznym etykiet pamiętamy o tym, alby gotowe produkty wyrózniały się na półce w sklepie. Jest to bardzo ważna rzecz i aby się o tym przekonać wystaczy w dowolnym sklepie stanąć przed regałem z dziesiątkami różnych produktów. Wtedy wszystko jest jasne – projekt graficzny etykiet to bardzo ważna sprawa. W trakcie projektowania należy pamiętać o tym, że gotowe etykiety na opakowania są nanoszone na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. My o tym pamiętamy i gotowe produkty z etykietami projektowanymi przez nas, pozytywnie wyróżniają się wśród produktów konkurencji.

Projekty graficzne etykiet Premium Rosa

Dla marki Premium Rosa, oprócz prezentowanych tu etykiet serii miodów, wykonaliśmy projekty graficzne etykiet dla wielu innych linii produktów. Były to m.in. etykiety konfitur, etykiety na butelki 250ml dla syropów. 
Tworzymy projekty, których design łatwo zapada w pamięć i kojarzy się z marką.

Projekty graficzne etykiet – cena

Ponieważ każde zadanie jest specyficzne, a zadania postawione przed nami często się różnią, cena jest zawsze ustalana po dokładnej rozmowie ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu.