Grafika z folii szronionej wycinanej wektorowo.

Produkcja eventowa na galę KSW 37

To prestiżowe wydarzenie, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć, skupiło w Krakowskiej TAURON Arenie tysiące fanów sztuk walki spragnionych wielkich emocji, które towarzyszyły wszystkim walkom, a szczególnie walce wieczoru pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a powracającym na scenę MMA raperem Popkiem.

Naszym zadaniem jako partnera Konfederacji KSW była, między innymi, oprawa zewnętrzna wejścia Gali w postaci 2 metrowych wolnostojących liter podświetlanych KSW. Ich zadaniem było zwrócenie uwagi osób poruszających się w okolicy Tauron Areny, podwyższenie prestiżu imprezy, ubranie wejścia na Galę charakterystycznym postumentem oraz stworzenie okazji dla kibiców do zrobienia sobie zdjęcia i podzielenia się nim ze znajomymi.

Projekt i produkcja

Naszą pracę zaczęliśmy od przygotowania projektów graficznych, które przedstawiliśmy jako wizualizacje 3D. W takiej formie nasz pomysł na wykonanie elementów, został przedstawiony klientowi, który w pełni zaakceptował naszą wizję.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”ksw37″]

Litery wykonaliśmy ze srebrnej szczotkowanej taśmy aluminiowej z głębokim skośnym kołnierzem, lico liter to pleksa wylewana barwiona w masie w kolorze czerwonym. Głębię kolorów potęgują zastosowane diody LED w kolorze czerwonym. Całość zamontowana na podestach obłożonych czarnym matowym dibondem. Każda z liter jest osobnym wolnostojącym elementem łatwym w transporcie i montażu.

Kolejnym ważnym, charakterystycznym produktem, który przygotowaliśmy jest trybunka podświetlana. Ma ona za zadanie eksponować pas mistrzowski KSW. Cała konstrukcja wykonana z dibondu malowanego proszkowo na czarny mat. Logo KSW podświetlane w kolorze czerwonym. Blat w całości podświetlany modułami LED białymi dzięki czemu pas KSW jest doskonale widoczny.

Transport, montaż i gotowe

Trybunka stanęła w centralnym miejscu strefy dla VIP’ów i była doskonałym miejscem na pamiątkowe zdjęcie z pasem federacji KSW.

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”ksw37 – 2″]

To jeszcze nie jest koniec naszej współpracy z federacją. W planach są kolejne charakterystyczne elementy KSW.