Logo przestrzenne 3d na budynku

[ litery przestrzenne ]

Logo przestrzenne 3d na budynku

[ litery przestrzenne ]

Logo przestrzenne 3D umieszczone na ścianie budynku w Warszawie

Wykonane przez nas na budynku logo przestrzenne 3D zostało stworzone ze spienionego pcv o grubości 10 mm. Ponadto lico wykonane zostało z plexi, a logo dodatkowo wyklejone jest folią w kolorystyce firmowej. Taki wariant oznakowania lokalu jest efektowną, a zarazem ekonomiczną formą często wykorzystywaną dla zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki przestrzennemu logo 3D firma staje się bardziej zauważalna oraz, przy wsparciu oryginalnego projektu, atrakcyjniejsza wizualnie.

Logo przestrzenne – cena

Ponieważ każde zlecenie jest specyficzne, a zadania postawione przed nami często się różnią, cena zawsze jest ustalana po dokładnej rozmowie ze zleceniodawcą. Ceny różnić się będą od siebie np. w zależności od tego, czy logo przestrzenne będzie podświetlane czy nie, a także od jego wielkości.

Logo przestrzenne 3D

Projekt, produkcja i montaż

Oferujemy loga przestrzenne ze styroduru oraz, jako rozwinięcie tego rodzaju reklamy, przestrzenne litery 3D. Zaprojektujemy dla Państwa nie tylko loga przestrzenne 3D, ale także litery 3D na ścianę oraz podświetlane LEDowo, następnie przygotujemy wizualizację i zajmiemy się produkcją. Posiadamy własny park maszynowy, który pozwala na wykonanie reklam przestrzennych z zastosowaniem wielu materiałów, skomplikowanych form i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapewniamy profesjonalny montaż.

Litery ozdobne 3D na ścianę

W zakres naszych prac wchodzi także stworzenie projektu oraz produkcja liter w formie 3D na ściany, które nie tylko stanowić będą ozdobne elementy logo, ale także staną się doskonałą identyfikacją marki. Odpowiednio dobrany wzór potrafi przyciągnąć wzrok potencjalnego klienta na konkretny szyld marki, ale także sprawia, że jest ona bardziej zapamiętywana.

Napisy 3D na ścianę

Chcąc dopasować swoja ofertę do potrzeb klienta, zajęliśmy się także produkcją napisów 3D na ścianę, które z pewnością stanowią wielki atut wizualny danej firmy. Oferowane przez nas napisy mogą być podświetlane lub nie oraz projektowane w oparciu o dostarczone przez klienta materiały, jak i pozostawione w kwestii naszych specjalistów do całkowitego stworzenia nowego projektu.