Usługi projektowania ulotek, etykiet, wizualizacji i animacji

Wizualizacje i animacje 3D

Przygotowywanie wizualizacji scenograficznych dla potrzeb eventów

Jedną z naszych specjalizacji jest przygotowywanie wizualizacji scenograficznych dla potrzeb eventów. Jest to niezbędny element prezentacji przedstawiający koncepcję imprezy. Dobrze odnajdujemy się w specyfice eventowej, dzięki czemu nasze projekty powstają szybko i odzwierciedlają założenia organizatorów. Staramy się, by projekty zwracały uwagę, co ma duże znaczenie na etapie przetargów. Zarazem rzetelnie odzwierciedlamy istotne elementy sceny, skalę i wymiary, by uniknąć nieporozumień na etapie realizacji imprezy.
Przygotowujemy również animacje, żeby pokazać złożoność elementów, których nie sposób przedstawić za pomocą metod filmowych. Takie projekty mogą stanowić dla nas również bazę na etapie postprodukcji, byśmy mogli wzbogacić je o efekty, teksty i inne elementy w zależności od przeznaczenia pracy.

Nasze najnowsze animacje 3D

ANIMACJA PRODUKTOWA HELLO NANO
saturator - animacja 3d
KRÓTKA ANIMACJA 3D
INSTRUKTAŻOWA ANIMACJA 3D
Animacja produktu 3D - Maseczka Hello Nano
animacja pralki
Kontener biurowy wizualizacja 3D
ANIMOWANA INSTRUKCJA MONTAŻU
ANIMACJA PRODUKTOWA RADIA KOLIBER
KLUB ROWEROWY
stoisko sklepowe
ANIMOWANA PREZENTACJA PRODUKTU

Projektowanie etykiet i opakowań

Projekty graficzne opakowań produktów i etykiet

Wiedza, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i profesjonalizm sprawiają, że tworzymy projekty, których design zwraca uwagę na markę oraz ją buduje. Jesteśmy świadomi, że opakowanie to często jedyny argument, dla jakiego Klient sięga w sklepie po dany produkt, dlatego dbamy nie tylko o estetykę, oryginalność i kreatywność projektu, ale również o jego aspekt marketingowy. 

Tworzymy projekty zarówno pojedynczych opakowań, jak i serii produktowych. Oferujemy projekty dopasowane do wymagań kategorii. Precyzyjnie opracowujemy koncepcję graficzną, a także doradzamy w zakresie wyboru kształtu, rozmiaru, jak również w doborze odpowiedniej metody uszlachetniania drukarskiego i obróbki introligatorskiej projektu.

Projekt oraz skład DTP katalogów, broszur, książek i innych

Projektujemy i składamy do druku materiały poligraficzne:

książek, okładek książek i płyt, katalogów, informatorów, broszur, folderów, biuletynów, ulotek, plakatów, kalendarzy itp.

Usługi DTP wykonujemy uwzględniając wszystkie niezbędne materiały. Staramy się, by naniesione na produkt reklamowy informacje wiernie odzwierciedlały pierwotne dokumenty, co przekłada się na wysoką jakość oraz ogólną prezencję finalnego produktu. W ramach DTP zajmujemy się m.in. projektowaniem ulotek, które muszą być czytelne oraz atrakcyjne wizualnie dla odbiorcy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby z usług DTP zadowolony był każdy Klient.

W ramach usług DTP oferujemy:

  • obróbkę graficzną zdjęć,
  • skład publikacji i przygotowanie do druku,
  • druk.

Chętnie udzielimy porad i wskazówek dotyczących doboru formatów, rodzaju papieru, okładek oraz uszlachetnień drukarskich. Ponadto oferujemy kompleksową usługę obejmująca produkcję ulotek i innych form reklamowych od podstaw.

ZAPLECZE EVENTOWE

Zaplecze graficzne oferuje kompleksowe projektowanie, druk lub wizualizacje i animacje 3D oraz dostarczenie materiałów graficznych na potrzeby organizacji targów, imprez, przetargów i wszelkich innych podejmowanych działań. Zaprojektujemy wszystko to, co jest niezbędne do organizowanego eventu: nietypowe zaproszenia, wizytówki, identyfikatory, ulotki, dyplomy, banery, tablice, layouty czy plakaty. Proponujemy także inne materiały reklamowe oraz firmowe, w tym wizualizacje bądź animacje 3D stoisk, scen, sal i wszelkich innych wskazanych powierzchni. Ofertę kierujemy do firm eventowych, ale też do wszystkich przedsiębiorców, którzy zamierzają uczestniczyć w imprezie targowej lub innym wydarzeniu branżowym.

zaproszenie na event

Ważnym fragmentem eventu jest prezentacja, której składniki otrzymywane są od klienta, a zadaniem agencji jest przygotowanie spójnej, atrakcyjnej wizualnie całości. Mamy wiedzę, narzędzia i doświadczenie, by służyć pomocą w tym zadaniu.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Obejmuje:

  • projektowanie identyfikacji wizualnej (projektowanie logo oraz lifting logo, kolorystyka firmowa, projektowanie materiałów oraz druków firmowych, oznakowania pojazdów, budynków itp.),
  • skład DTP materiałów reklamowych i poligraficznych (książki, katalogi produktowe, cenniki, foldery reklamowe, biuletyny, broszury, plakaty, ulotki, zaproszenia itp.),
  • projektowanie reklamy zewnętrznej (banery, tablice reklamowe),
  • wizualizacje oraz koncepcje graficzne na potrzeby eventów,
  • tworzenie animacji 3D i wizualizacji scenograficznych 3D (wizualizacje wnętrz, architektoniczne, scenograficzne, wizualizacje produktów, spacery wirtualne 3D oraz prezentacje 3D), 
  • projektowanie opakowań i etykiet.

Wiemy, że za sukcesem każdej firmy stoi wyjątkowy wizerunek, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, kreatywnie, odpowiedzialnie i kompleksowo. Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że tworzymy wyjątkowe projekty.