Zaplecze graficzne to pracownia oferująca usługi projektowania, wizualizacji 3D, animacji i składu DTP.

Wizualizacje i animacje 3D

Przygotowywanie wizualizacji scenograficznych dla potrzeb eventów.

Jedną z naszych specjalizacji jest przygotowywanie wizualizacji scenograficznych dla potrzeb eventów. Jest to niezbędny element prezentacji przedstawiający koncepcję imprezy. Dobrze odnajdujemy się w specyfice eventowej, dzięki czemu nasze projekty powstają szybko i odzwierciedlają założenia organizatorów. Staramy się by projekty zwracały uwagę, co ma duże znaczenie na etapie przetargów. Zarazem rzetelnie odzwierciedlamy istotne elementy sceny, skalę i wymiary by uniknąć nieporozumień na etapie realizacji imprezy.

Przygotowujemy również animacje by pokazać złożoność elementów których nie sposób nakręcić metodami filmowymi. Takie projekty mogą stanowić dla nas również bazę na etapie postprodukcji byśmy mogli wzbogacić je o efekty, teksty i  inne elementy w zależności od przeznaczenia pracy.

Nasze najnowsze animacje 3D

ANIMACJA PRODUKTOWA HELLO NANO
saturator - animacja 3d
KRÓTKA ANIMACJA 3D
INSTRUKTAŻOWA ANIMACJA 3D
Animacja produktu 3D - Maseczka Hello Nano
animacja pralki
ANIMOWANA INSTRUKCJA MONTAŻU
ANIMACJA PRODUKTOWA RADIA KOLIBER
KLUB ROWEROWY
ANIMOWANA PREZENTACJA PRODUKTU

Projektowanie etykiet i opakowań

Wykonujemy projekty graficzne opakowań produktów i etykiety.

Wiedza, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i profesjonalizm sprawiają, że tworzymy projekty których design zwraca uwagę i buduje markę. Jesteśmy świadomi, że opakowanie to często jedyny argument, dla jakiego Klient sięga w sklepie po dany produkt, dlatego dbamy nie tylko o estetykę, oryginalność i kreatywność projektu, ale również o jego aspekt marketingowy.

Tworzymy projekty zarówno pojedynczych opakowań, jak i serii produktowych. Oferujemy projekty dopasowane do wymagań kategorii. Precyzyjnie opracowujemy koncepcję graficzną, doradzamy także w zakresie wyboru kształtu, jego rozmiaru, jak również w doborze odpowiedniej metody uszlachetnienia drukarskiego i obróbki introligatorskiej.

Projekt i skład DTP katalogów, broszur, książek i innych

Projektujemy i składamy do druku materiały poligraficzne:

książek, okładek książek i płyt, katalogów, informatorów, broszur, folderów, biuletynów, ulotek, plakatów, kalendarzy itp.

W ramach usług DTP oferujemy:

  • obróbkę graficzną zdjęć,
  • skład publikacji i przygotowanie do druku,
  • druk

Udzielimy porad i wskazówek dotyczących doboru formatów, rodzaju papieru, okładek i uszlachetnień drukarskich. Ponadto oferujemy kompleksową usługę obejmująca również  produkcję.

ZAPLECZE EVENTOWE

Zaplecze Graficzne oferuje kompleksowe projektowanie, druk lub wizualizacje i animacje 3D oraz dostarczenie materiałów graficznych na potrzeby organizacji targów, imprez, przetargów i wszelkich innych podejmowanych działań. Zaprojektujemy wszystko to, co jest niezbędne do organizowanego eventu: nietypowe zaproszenia, wizytówki, identyfikatory, ulotki, dyplomy, bannery, tablice, layouty, plakaty i inne materiały reklamowe oraz firmowe, a także wizualizacje i animacje 3D stoisk, scen, sal i wszelkich innych wskazanych powierzchni. Ofertę kierujemy do firm eventowych, a także do wszystkich przedsiębiorców, którzy zamierzają uczestniczyć w imprezie targowej lub innym wydarzeniu branżowym.

zaproszenie na event

Ważnym fragmentem eventu jest prezentacja, której składniki otrzymywane są od klienta a zadaniem agencji jest przygotowanie spójnej, atrakcyjnej wizualnie całości. Mamy wiedzę, narzędzia i doświadczenie by służyć pomocą w tym zadaniu.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

  • projektowanie identyfikacji wizualnej (projektowanie logo oraz lifting logo, kolorystyka firmowa, projektowanie materiałów i druków firmowych, oznakowania pojazdów i budynków, itp),
  • skład DTP materiałów reklamowych i poligraficznych (książki, katalogi produktowe, cenniki, foldery reklamowe, biuletyny, broszury, plakaty, ulotki, zaproszenia, itp.),
  • projektowanie reklamy zewnętrznej (banery, tablice reklamowe).
  • wizualizacje oraz koncepcje graficzne na potrzeby eventów,
  • tworzenie animacji 3D i wizualizacji scenograficznych 3D (wizualizacje wnętrz, wizualizacje architektoniczne, scenograficzne, wizualizacje produktów, spacery wirtualne 3D oraz prezentacje 3D),
  • projektowanie opakowań i etykiet,

Wiemy, że za sukcesem każdej firmy stoi wyjątkowy wizerunek dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, kreatywnie, odpowiedzialnie i kompleksowo. Wiedza, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że tworzymy wyjątkowe projekty.