wyceny i produkcja

Radosław Miazga

Marcin Woś

projektowanie graficzne

Kuba Arentowicz

Multimedialne infokioski

Produkcja scenografii eventowej
[ oferta ]

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmująca się produkcją materiałów eventowych. Dzięki doświadczeniu, które zebraliśmy w pracy przy wielu projektach, eventy firmowe z naszymi propozycjami są skazane na sukces. Jest wiele powodów, które sprawiają, że właśnie nam warto zlecić produkcję materiałów eventowych. Oto 3 z nich.

Dbamy o wyposażenie eventowe, jak i wyposażenie stoisk targowych. Wykonujemy stoiska na wystawy, eventy oraz produkujemy standy reklamowe, meble komercyjne, a także infokioski multimedialne.

Posiadamy pełnoformatową frezarkę CNC pozwalającą na wykonywanie elementów z MDF, PCV, PLEXI, DIBOND czy też ALUMINIUM. Tworzymy druk solventowy oraz UV. Posiadamy laminator i giętarkę, które pozwalają sprostać nietypowym wymaganiom dla potrzeb eventów. Mamy doświadczenie w wykorzystaniu różnorodnych materiałów, technologii produkcji i podświetleń.

Znajomość specyfiki działalności agencji oraz doświadczenie w produkcji nietypowych realizacji sprawia, że jesteśmy kompetentnym zapleczem produkcyjnym dla firm eventowych.

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, by każdy wzbogacony naszymi materiałami event firmowy okazał się sukcesem. Elementy reklamy – takie jak infokiosk zewnętrzny, stand reklamowy i inne – wykonujemy w naszej pracowni w Warszawie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ze stolicy oraz innych miejscowości województwa mazowieckiego.

[ nasza pełna oferta ]

Produkcja reklam i studio projektowe

litery podświetlane

Litery podświetlane

banery i siatki

Banery i siatki

poligrafia

Grafika reklamowa/Poligrafia

Tworzenie animacje 3d

Animacje

litery przestrzenne

Litery przestrzenne

grafika na szybach

Grafika na szybach

wizualizacje 3d

Wizualizacje 3D

identyfikacja

Identyfikacja

kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

ekspozytor_pos

Ekspozytory reklamowe POS

Produkcja dla eventów

Produkcja dla eventów

opakowania

Opakowania