Produkcja reklamowa

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

Henderson Stuart
Logo przestrzenne z licem ze styroduru

Litery przestrzenne

Jest to efektowna forma reklamy zewnętrznej przeznaczona dla firm z każdej branży. Wykonywane są świecące, podświetlane, ze styroduru, plexi, MDF, PCV, dibondu i taśmy aluminiowej. Różnorodność użytych materiałów, podświetleń i wykończenia nadaje każdej realizacji niepowtarzalny charakter.

Litery przestrzenne na blendzie z dibondu

Kasetony podświetlane

Bardzo popularna forma reklamy wizualnej. Kasetony reklamowe są widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy. Kasetony reklamowe są wykonane w wersji jednostronnej lub dwustronnej . Wykonywane z profili aluminiowych lub dibondu z nadrukiem uv lub drukiem solventowym pozwalają dopasować technologię do wymogów identyfikacji firmy.

Pylon z plexi

Pylony

Pylony są bardzo atrakcyjną formą reklamy, która zazwyczaj pełni funkcję informacyjną oraz identyfikującą firmę. Wolnostojące podświetlane konstrukcje wskazują drogę do siedziby przedsiębiorstwa, banku czy sklepu lub stacji benzynowej a także może funkcjonować jako spis firm znajdujących się w danym budynku.

Kompleksowe oznakowanie punktu Burneika Sports Gym

Oklejanie pojazdów oraz szyb wystawienniczych

W czasach ogromnej konkurencji w każdej branży reklama odgrywa kluczową rolę w pozyskiwaniu klienta, a tym samym zysku Twojej firmy. Oklejenie grafiką jest korzystne cenowo i pozwala na dotarcie do bardzo dużej liczby klientów. Każdego dnia wielu z nas spędza mnóstwo czasu w samochodzie mając szanse na skrzyżowaniach przeczytać reklamy na samochodach i elewacjach budynków.

Stand reklamowy

Tablice reklamowe

Stanowią niezwykle popularny i szalenie atrakcyjny nośnik wizualny. Na ich powierzchni mogą być przyklejone różnego rodzaju plakaty, afisze, ogłoszenia i materiały promocyjne. Wszechstronne zastosowanie tych konstrukcji sprawia, że są one jednym z chętniej wykorzystywanych mediów.

Reklama podświetlana na budynku, Warszawa

Banery

Tkanina winylowa przystosowana do druku solwentowego lub UV. Banery te są trudne do zniszczenia, wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mocne słońce). Jednoczenie baner jest elastyczny, co w bardzo dużym stopniu ułatwia jego montaż i transport.

Logo firmy na dachu

Konstrukcje i montaż

Na stałe współpracujemy z wybranymi producentami konstrukcji stalowych i aluminiowych dla potrzeb ekspozycji reklam wewnętrznych i zewnętrznych. Zapewniamy również ich profesjonalny montaż i demontaż. Dysponujemy zapleczem specjalizującym się w pracach alpinistycznych na wysokościach.

[ nasza pełna oferta ]

Produkcja reklam i studio projektowe

litery podświetlane

Litery podświetlane

banery i siatki

Banery i siatki

poligrafia

Grafika reklamowa/Poligrafia

Tworzenie animacje 3d

Animacje

litery przestrzenne

Litery przestrzenne

grafika na szybach

Grafika na szybach

wizualizacje 3d

Wizualizacje 3D

identyfikacja

Identyfikacja

kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

ekspozytor_pos

Ekspozytory reklamowe POS

Produkcja dla eventów

Produkcja dla eventów

opakowania

Opakowania