Druk banerów reklamowych

[ oferta ]

Banery reklamowe i siatki

Nie ma bardziej popularnej formy promocyjnej niż banery. Stanowią one niedrogą, a do tego niebywale skuteczną formę reklamy. Przy użyciu banerów reklamowych można świetnie uzupełnić inne działania prowadzone na rzecz wypromowania marki, produktu, usługi. Banery reklamowe nadają się do zainstalowania na zewnętrznych ścianach budynku, ogrodzeniach itp. Produkując banery reklamowe, korzystamy z materiałów wysokiej jakości, które przekładają się na ich ogromną wytrzymałość. Jest to dosyć istotna cecha, zwłaszcza w przypadku reklamy outdoorowej o dużych gabarytach. Często przy tego typu realizacjach sięgamy po tkaniny winylowe. Są one odpowiednio mocne, dzięki czemu nawet silny wiatr i wilgoć nie sprawią, że ulegną rozdarciu. Nie ma większych problemów z ich transportem ani montażem. Tkanina winylowa idealnie nadaje się do druku solwentowego oraz UV, które wyróżniają się wyjątkową wyrazistością i nasyceniem kolorów. Warto nadmienić, iż banery winylowe cechuje podwyższona odporność na działanie czynników atmosferycznych. Atrakcyjnego wyglądu tak zadrukowanych tkanin nie pogorszy nawet ostre słońce ani duży mróz. Baner winylowy to inwestycja, która z pewnością się zwróci. Jest widoczny z dużej odległości, przez co ma szansę dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów

[ oferta ]

Banery reklamowe w Warszawie – wypromuj markę w stolicy i nie tylko!

Mamy świadomość, że skuteczna reklama produktowa to 100% satysfakcji oraz wzrost zainteresowania marką wśród klientów. Z tego powodu oferujemy druk banerów reklamowych – nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizowanie usług na jak najwyższym poziomie. W drukarni banerów w Warszawie powstają efektowne formy, np. reklamy na siatce mesh. Czym jest to tworzywo? Mesh, na którym powstaje reklama, przypomina plaster miodu, a jego masa jest zdecydowanie niższa niż w przypadku klasycznego PVC. Dzięki temu reklama powstała na mesh nie jest podatna na uszkodzenia pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Siatka reklamowa tego typu umożliwia drukowanie banerów w wysokiej jakości, dzięki czemu wszystkie detale są perfekcyjnie widoczne. Co więcej, siatka mesh pozwala na wydruk naprawdę sporych rozmiarów reklam, co czyni ją siatką wielkoformatową. Produkcja banerów reklamowych nie ma przed nami żadnych tajemnic! Zrealizujemy Twój projekt, a następnie zajmiemy się wykonaniem montażu finalnych banerów w wybranych przez Ciebie miejscach. Przekonaj się, że siatka mesh, czyli idealny materiał do reklamy odporny na uszkodzenia, będzie świetną opcją do wykorzystania na zewnątrz!

Bannery reklamowe (na siatce mesh i nie tylko), które zostały wydrukowane w naszej firmie, znaleźć można w różnych miastach województwa mazowieckiego. Warszawa, Legionowo, Piaseczno, Wołomin czy Otwock to tylko nieliczne z lokalizacji, w których zaufali nam przedstawiciele wielu branż.

[ nasza pełna oferta ]

Produkcja reklam i studio projektowe

litery podświetlane

Litery podświetlane

banery i siatki

Banery i siatki

poligrafia

Grafika reklamowa/Poligrafia

Tworzenie animacje 3d

Animacje

litery przestrzenne

Litery przestrzenne

grafika na szybach

Grafika na szybach

wizualizacje 3d

Wizualizacje 3D

identyfikacja

Identyfikacja

kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

ekspozytor_pos

Ekspozytory reklamowe POS

Produkcja dla eventów

Produkcja dla eventów

opakowania

Opakowania