Kasetony świetlne LED

Grafika z folii szronionej
[ oferta ]

Kasetony reklamowe naszej produkcji

Kasetony świetlne obecne są na naszych ulicach już od dawna. Teraz jednak, dzięki nieustającemu postępowi w zakresie techniki oświetleniowej, a także coraz lepszym materiałom, stały się one dużo bardziej doskonałe. Podświetlany kaseton LED, jaki oferujemy naszym Klientom charakteryzuje się znakomitym wyglądem, odpornością na czynniki pogodowe, a także niskim zużyciem energii elektrycznej. Wszystkiemu temu towarzyszy bardzo atrakcyjny cennik. Oznacza to więc, że wyposażenie się w doskonałe elementy promocyjne jest łatwe, jak nigdy dotąd. Dzięki wielkiej swobodzie w zakresie grafiki, jaką może prezentować kaseton reklamowy podświetlany, możliwości jego zastosowania są niemal nieograniczone. Znakomicie nadaje się do promocji miejsc prowadzenia dowolnego rodzaju działalności i siedzib najróżniejszych podmiotów. Każdy kaseton reklamowy LED, jaki dostarczamy naszemu odbiorcy, jest wykonany z najwyższą dbałością o jego jakość i będzie z powodzeniem służył przez bardzo długi okres użytkowania.

Lightbox wolnostojący dwustronny

Kasetony podświetlane to doskonały sposób na uczynienie miejsca dowolnej działalności widocznym i rozpoznawalnym

Życie w wielu naszych miastach nie kończy się wraz z zapadnięciem zmroku. Nierzadko, przeciwnie – właśnie wtedy znacznie zyskuje na intensywności. Zapewnienie skutecznej promocji, sklepu, lokalu, czy jakiejkolwiek innej działalności jest wówczas niezwykle istotne. Kasetony podświetlane LED oferują w tym zakresie wielkie możliwości. Dobrze zaprojektowana grafika po włączeniu podświetlenia będzie widoczna i czytelna ze znacznej odległości, co w oczywisty sposób podniesie zainteresowanie oznaczonym w ten sposób punktem. 

Ważne pozostanie tylko to, aby tego rodzaju kaseton świetlny wykonany był z nienaganną precyzją, dzięki której będzie charakteryzował się idealnym wyglądem także za dnia, oraz trwałością. Wówczas inwestycja w tego rodzaju elementy reklamowe przyniesie znakomite efekty, którymi cieszyć się będzie można przez lata. 

[ nasza pełna oferta ]

Produkcja reklam i studio projektowe

litery podświetlane
Litery podświetlane

banery i siatki
Banery i siatki

poligrafia
Grafika reklamowa/Poligrafia

Tworzenie animacje 3d
Animacje

litery przestrzenne
Litery przestrzenne

grafika na szybach
Grafika na szybach

wizualizacje 3d
Wizualizacje 3D

identyfikacja
Identyfikacja

kasetony reklamowe
Kasetony reklamowe

ekspozytor_pos
Ekspozytory reklamowe POS

Produkcja dla eventów
Produkcja dla eventów

opakowania
Opakowania