Kasetony świetlne LED

Grafika z folii szronionej
[ oferta ]

Kasetony reklamowe naszej produkcji

Kasetony świetlne obecne są na naszych ulicach już od dawna. Teraz jednak, dzięki nieustającemu postępowi w zakresie techniki oświetleniowej, a także coraz lepszym materiałom, stały się wyjątkowo atrakcyjne i trwałe. Podświetlany kaseton LED, jaki oferujemy naszym Klientom, charakteryzuje się znakomitym wyglądem, odpornością na czynniki pogodowe, a także niskim zużyciem energii elektrycznej. Przy tym wszystkim kasetony świetlne LED dostępne są u nas w bardzo atrakcyjnych cechach. Oznacza to więc, że wyposażenie się w doskonałe elementy promocyjne jest łatwe jak nigdy dotąd.

Gdzie sprawdzą się kasetony podświetlane?

Dzięki wielkiej swobodzie w zakresie grafiki, jaką może prezentować kaseton reklamowy podświetlany, możliwości jego zastosowania są niemal nieograniczone. Znakomicie nadaje się do promocji miejsc prowadzenia dowolnego rodzaju działalności i siedzib najróżniejszych podmiotów. Każdy kaseton reklamowy LED, jaki dostarczamy naszemu odbiorcy, jest wykonany z najwyższą dbałością o jego jakość, dzięki temu z powodzeniem będzie służył przez bardzo długi okres użytkowania

Lightbox wolnostojący dwustronny

Kasetony podświetlane to doskonały sposób na uczynienie miejsca dowolnej działalności widocznym i rozpoznawalnym.

Życie w wielu naszych miastach nie kończy się wraz z zapadnięciem zmroku. Przeciwnie – właśnie wtedy znacznie zyskuje na intensywności. Zapewnienie skutecznej promocji, sklepu, lokalu czy jakiejkolwiek innej działalności jest wówczas niezwykle istotne. Kasetony podświetlane LED oferują w tym zakresie wielkie możliwości. Dobrze zaprojektowana grafika po włączeniu podświetlenia będzie widoczna i czytelna ze znacznej odległości, co w oczywisty sposób podniesie zainteresowanie oznaczonym przez kaseton reklamowy punktem.

Ważne jest to, aby tego rodzaju kaseton świetlny wykonany był z nienaganną precyzją, dzięki której będzie charakteryzował się idealnym wyglądem także za dnia, oraz trwałością. Wówczas inwestycja w tego rodzaju elementy reklamowe przyniesie znakomite efekty, którymi cieszyć się będzie można przez lata. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Stworzymy kasetony świetlne LED, które będą pięknie reprezentować każdą działalność. Zapraszamy zainteresowanych z województwa mazowieckiego. Działamy w takich miejscowościach jak Wołomin, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Warszawa i innych – jesteśmy w stanie wykonać kasetony reklamowe zgodnie z Twoją wizją!
[ nasza pełna oferta ]

Produkcja reklam i studio projektowe

litery podświetlane

Litery podświetlane

banery i siatki

Banery i siatki

poligrafia

Grafika reklamowa/Poligrafia

Tworzenie animacje 3d

Animacje

litery przestrzenne

Litery przestrzenne

grafika na szybach

Grafika na szybach

wizualizacje 3d

Wizualizacje 3D

identyfikacja

Identyfikacja

kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

ekspozytor_pos

Ekspozytory reklamowe POS

Produkcja dla eventów

Produkcja dla eventów

opakowania

Opakowania