Zewnętrzne pylony reklamowe

Kompleksowe oznakowanie sieci sklepów i serwisów samochodowych

[ OFERTA ]

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko wszelkiego rodzaju materiały reklamowe w postaci szyldów, materiałów POS, banerów czy liter przestrzennych, ale także usługę, która obejmuje zaprojektowanie oraz produkcję standów, znanych bliżej jako pylony. Są to duże, pionowe konstrukcje świetlne, zwane także totemami, których konstrukcja wykonana jest z elementów aluminiowych obejmujących stelaż, kształtowniki oraz pokrywę. Na pokrywach pylonów umieszczana jest folia samoprzylepna, pleksi lub wydruk wielkoformatowy z informacjami o marce bądź z logo firmy. Tego typu konstrukcje stanowią nie tylko materiał reklamowy, ale przede wszystkim informacyjny oraz identyfikacyjny o firmie mieszczącej się na danym terenie. Pylon informacyjny to zatem idealne miejsce do przedstawienia istotnych komunikatów.

Pylon reklamowy zewnętrzny – na stałe lub tymczasowy

Istnieją także różne sposoby montażu danej konstrukcji – na stałe lub tymczasowo. W przypadku gdy totem ma być permanentnie umieszczony na danym terenie, stosuje się opcję przedłużenia konstrukcji i umieszczenia jej bezpośrednio w gruncie. W przypadku działań tymczasowych istnieje opcja skręcenia pylonu na szpilki przy dodatkowym wsparciu specjalnej konstrukcji kosza. Warto także sprawdzić ofertę pylonów standardowych oraz tych podświetlanych przy pomocy LED, które będą stanowić funkcjonalny element nawet w nocy oraz przy ograniczonej widoczności. Pylon to zarówno świetna reklama, jak i miejsce do prezentowania ważnych informacji o przedsiębiorstwie.
Pylon reklamowy łukowy

Pylony reklamowe – postaw na doświadczoną firmę

Nasza firma może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji wszelkich materiałów reklamowych, do których zaliczają się pylony. W celu zapewnienia klientom najlepszej jakości produktów wszelkie prace przeprowadzamy na nowoczesnym sprzęcie w siedzibie naszego parku w Piasecznie. W naszej ofercie znajdziesz usługi, jakimi są projektowanie oraz montaż konstrukcji reklamowej, w niezwykle niskich cenach, szybkim czasie wykonania oraz jakości przewyższającej standardy rynkowe. Ponadto dbamy o wytrzymałość naszych produktów, dlatego każdy z pylonów zabezpieczany jest przed wpływem czynników zewnętrznych, w tym także przed korozją. Odwiedź naszą siedzibę w Gołkowie obok Piaseczna i złóż zamówienie na interesujący Cię pylon. Zapraszamy mieszkańców Warszawy, Pruszkowa oraz wszelkich zakątków województwa mazowieckiego i nie tylko. Z naszych propozycji pylonów reklamowych wybierz opcję, która będzie spełniać Twoje wszelkie oczekiwania – funkcjonalne, reklamowe, jak i wytrzymałościowe.
[ nasza pełna oferta ]

Produkcja reklam i studio projektowe

litery podświetlane

Litery podświetlane

banery i siatki

Banery i siatki

poligrafia

Grafika reklamowa/Poligrafia

Tworzenie animacje 3d

Animacje

litery przestrzenne

Litery przestrzenne

grafika na szybach

Grafika na szybach

wizualizacje 3d

Wizualizacje 3D

identyfikacja

Identyfikacja

kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

ekspozytor_pos

Ekspozytory reklamowe POS

Produkcja dla eventów

Produkcja dla eventów

opakowania

Opakowania