Wizualizacja 3D – Studio TV

[ wizualizacje 3d ]

Wizualizacja 3D – Studio TV

[ wizualizacje 3d ]

Wizualizacja studia telewizyjnego dla potrzeb prezentacji przetargowej

Wizualizacja przetargowa 3D została stworzona na potrzeby firmy organizującej wydarzenie. Dzięki urzeczywistnieniu wizji, klient ma szansę zobaczyć jak jego koncepcje prezentują się w praktyce. Trójwymiarowość wizualizacji daje wrażenie większej realności i pozwala poczuć się bliskim obserwatorem eventu.

Prezentacja przetargowa musi być dopracowana w każdym najmniejszym elemencie. Scena została umieszczona w centrum. Wszystkie znajdujące się na niej elementy zostały stworzone dokładnie tak, jak wyglądałyby w rzeczywistości. Nie zabrakło miejsca dla widzów, projektu aranżacji obszaru za sceną oraz stelaży do świateł i nagłośnienia. Ludzie nagrywający i biorący udział w wydarzeniu dodatkowo potęgują efekt prawdziwości.

Poprzez przygotowanie wizualizacji koncepcji przygotowania wydarzenia, klient umożliwia sobie dokonanie zmian w razie potrzeby na długo przed datą imprezy. Dzięki temu oszczędza się nie tylko czas i nerwy, ale również pieniądze. Wizualizacja pozwala dopracować każdy element i zapewnić zadowalający efekt końcowy.

Więcej podobnych wizualizacja znajdziesz w naszym portfolio – https://zapleczegraficzne.pl/wizualizacje-3d/