Kasetony reklamowe

Jesteśmy producentem kasetonów reklamowych

Kasetony reklamowe to grupa produktów, która w większości przypadków informuje o tym, że w tym konkretnym miejscu jest sklep, lokal usługowy czy siedziba firmy lub organizacji. Wysoka estetyka wykonania, elegancja, styl oraz trwałość tego produktu powodują, że kasetony reklamowe to jeden z najlepszych wyborów do zaprezentowania swojej marki. Zastosowanie diod LED sprawia, że kasetony świetlne 3D widoczne są nie tylko w dzień, ale i w nocy – nie sposób pominąć je na ulicy! Dzięki temu zapewniana przez kaseton reklama jest skuteczna. Użytkowanie takich banerów podświetlanych nie naraża na zbyt wysokie koszty, gdyż energooszczędne oświetlenie sprawia, że są one niezwykle tanie w eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – nasi wykwalifikowani pracownicy czekają na Państwa pytania! Możemy dumnie mówić o sobie „producent kasetonów reklamowych”, gdyż oferowane przez nas kasetony reklamowe w Warszawie to zawsze dzieła sztuki! Przyciągają wzrok, urzekają ogromną dbałością o detal. To wysokiej klasy wyroby skutecznie wspierające kampanie promocyjne przedsiębiorstw.

Jako oferujący znakomite kasetony reklamowe producent, mamy bardzo szeroką ofertę. Wśród nich można znaleźć modele jednostronne, dwustronne, niewielkich rozmiarów semafory reklamowe oraz kasetony wielkogabarytowe. A to tylko niektóre rodzaje nośników reklamowych produkowanych przez naszą firmę. W naszej bogatej ofercie znajduje się także baner podświetlany, kasetony 3D, elewacyjne, ścienne oraz te wykonane z dibondu. Duża łatwość w kształtowaniu sprawia, że dibond może mieć dowolną formę. Stworzony z niego kaseton reklamowy prezentuje się luksusowo. Wszystkie nasze wyroby charakteryzuje ponadto atrakcyjna cena.

Reklama kasetonowa to znakomity wybór dla najróżniejszych podmiotów

Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej opartej na kasetonach. Szyld nad drzwiami firmy? Dwustronny kaseton montowany na szybie i widoczny z zewnątrz oraz wewnątrz sklepu? Szyld w formie semafora kasetonowego na ścianę (montaż prostopadły do ściany i widoczny wzdłuż chodnika)? Dla nas to żaden problem – jesteśmy doświadczonym producentem kasetonów reklamowych! Jako dostarczający doskonałe kasetony reklamowe producent, mamy własny park maszynowy, studio graficzne i wykwalifikowanych pracowników. To wszystko sprawia, że wyroby naszej produkcji są dobrze zaprojektowane, perfekcyjnie wykonane, a ich montaż profesjonalny. Co ważniejsze, nasz cennik jest bardzo atrakcyjny.

Każdy kaseton reklamowy opuszczający naszą firmę jest nie tylko formą reklamy, ale również podstawą identyfikacji wizualnej danej firmy – na każdym kroku produkcji, począwszy od etapu projektowego i rozeznania rzeczywistych potrzeb naszego klienta, aż po finalną produkcję dbamy o jakość i styl wykonania.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – nasze wyroby to rozsądna cena i nienachalna reklama kasetonowa. To połączenie doceniane przez wszystkich naszych klientów. Dobrze wykonane wpasowują się w krajobraz, z jednej strony stapiając się z nim, a z drugiej wyraźnie przekazując swoje treści. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego podświetlenia typu LED nasze kasetony są równomiernie oświetlone (nie ma wyraźnych punktów światła), a zarazem ekologiczne i oszczędne. To, oraz atrakcyjny cennik wyróżnia nas na tle konkurencji!

Kasetony 3D

prezentują się spektakularnie. Nawet gdy mają niewielkie rozmiary, skutecznie przyciągają spojrzenia przechodniów W celu spotęgowania efektu ich działania można zamontować w nich oświetlenie LED.

Kasetony elewacyjne

można zainstalować na fasadzie budynku. Będą informować o lokalizacji siedziby firmy. To na tyle elegancki wyrób, że przy okazji nada jej odpowiedniego prestiżu w oczach klientów.

Kasetony dibond

wyróżniają się trwałością i atrakcyjnym wyglądem, który przypadnie do gustu potencjalnym odbiorcom. Sprawi, że promowana przy jego użyciu firma będzie się jawiła bardzo profesjonalnie.

Kasetony podświetlane

mają tę przewagę nad innymi nośnikami reklamowymi, że są dobrze widoczne nawet po zmroku oraz z dużej odległości. Przy ich pomocy można się wyróżnić na tle sąsiednich budynków.

Spodobały Ci się nasze kasetony reklamowe?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz