Frezowanie PCV Warszawa, Piaseczno

[section_dd class=’no_padding’][column_dd span=’12’][h_dd type=’2′]Frezujemy pleksi, PCV, MDF, dibond etc. Oferujemy usługę cięcia i frezowania dla podmiotów zewnętrznych na materiałach powierzonych lub własnych.[/h_dd]Frezowanie CNC Warszawa www.cnc.warszawa.pl

Obrabiarka z serii 6000, w połączeniu z nowatorskimi opcjami, jak zestaw wrzecion lub system zmiany narzędzi AXYZ 21 G, stała się towarem poszukiwanym przez firmy produkujące pod indywidualne zamówienia, które nie chcą ograniczać się w wyborze materiałów.

[image_dd url=’https://www.dreampromotion.pl/wp-content/uploads/2015/06/frezarka_axyz.png’ animation=’slideInLeft’ duration=’200′ delay=’0′][/image_dd][spacer_dd pixels=’30’][/spacer_dd][text_dd]

Frezarki używamy dla potrzeb własnej produkcji reklamowej kasetonów z dibondu, liter przestrzennych podświetlanych LED, standów reklamowych wykonanych z pleksi, PCV, dibondu, MDF i wielu innych rzeczy będącymi produktami samymi w sobie lub będącymi podzespołami innych produktów.

Frezujemy pleksi, PCV, MDF, dibond etc. Oferujemy usługę cięcia i frezowania dla podmiotów zewnętrznych na materiałach powierzonych lub własnych.

W razie potrzeby służymy również drukiem solventowym, laminowaniem na gorąco, drukiem UV i gięciem tworzyw.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

[/text_dd][/column_dd][/section_dd]