Kasetony reklamowe podświetlane

Kasetony reklamowe są bardzo skutecznymi nośnikami informacji służącymi do promowania firmy, produktów i usług. Dzięki swojej uniwersalności, świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Kasetony  naszej produkcji są łatwe w konserwacji, odporne na warunki pogodowe i praktycznie bezobsługowe.  Kasetony reklamowe podświetlane diodami LED są bardzo tanie w eksploatacji.

Kasetony reklamowe produkcja, czyli jak to robimy

W zależności od przeznaczenia i oczekiwanego efektu proponujemy kasetony reklamowe podświetlane z aluminiowych profili przestrzennych tworzących jego boki. Standardowo proponujemy malowanie proszkowe w wybranym kolorze RAL. Na lico stosujemy mleczną pleksę o grubości od 3 do 5 mm w zależności od wymiarów kasetonów. Płyta pleksi ma maksymalny wymiar 2.05×3.05 m. Dlatego bez łączeń lica można budować kasetony o maksymalnie takich wymiarach. Przy większych kasetonach stosowało się kiedyś łączenie pleksi na tzw. zamek . Obecnie w takim przypadku robi się kasetony z licem z winylu.

Kasetony reklamowe z profili aluminiowych z systemem do naciągu winylu,  stwarzają możliwość wymiany zadrukowanego winylu. Do kasetonów podświetlanych standardowo wykorzystujemy podświetlenie LED.

Grafika może być wycinana z folii lub drukowana na folii samoprzylepnej i naklejana na pleksę. Drugą opcję stosujemy gdy ma ona dużo szczegółów oraz przejścia tonalne kolorów. Grafikę drukowaną można dodatkowo zabezpieczyć przez wypłowieniem poprzez laminowanie wydruku. Do kasetonów świetlnych stosujemy specjalnie zaprojektowane do podświetleń folie translucentne o przedłużonej gwarancji i lepszej przepuszczalności światła.

Najczęściej obudowy są prostokątne, ale jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy kształt.

Produkujemy kasetony reklamowe następujących typów:

  • kasetony reklamowe podświetlane z plexi
  • kasetony podświetlane winylowe
  • kasetony dwustronne – tzw. semaforowe. Można je montować na ozdobnych wysięgnikach stalowych.
  • kasetony wielkogabarytowe jednostronne

W zależności od wymiaru nasza firma proponuje klientom wykonanie kasetonów reklamowych wielkogabarytowych w dwóch różnych technologiach.

  • lico wykonane poliwęglanu reklamowego
  • lico napinane

Kasetony reklamowe z licem z poliwęglanu

Podstawową zaletą tej technologii jest niski koszt wyprodukowania reklamy. Niestety maksymalny wymiar takiej reklamy to 6×1 m , oraz transport lica w jednym odcinku, przy zamówieniu samej ramy możliwośc wyprodukowania reklamy w segmentach.

Kasetony reklamowe z licem napinanym

Rodzaj reklamy świetlnej oparty na technologii specjalnych pro­fili aluminiowych, pozwalających na montaż lica wykonanego z vinylu do podświetleń. Dzięki tej technologii możliwe jest wykonanie dowolnego wymiaru reklamy.