Litery podświetlane

Litery podświetlane od Dream Promotion, czyli czemu warto zamawiać materiały reklamowe bezpośrednio u producenta

Chcąc zaopatrzyć się w nowoczesną reklamę, która będzie skuteczna, można pójść na skróty albo okrężną, lecz bardziej efektywną drogą. Dziś skupimy się na tej bardziej wymagającej, idącej w parze z pozyskaniem nowych klientów oraz zwiększeniem sprzedaży. Zapraszamy na mini poradnik dotyczący zamawiania profesjonalnych materiałów reklamowych. Dlaczego litery podświetlane to hit na rynku i jak je dopasować do charakteru swojej branży, żeby rzeczywiście przyniosły efekt? Zapraszamy do lektury!

Reklama w formie liter LED musi zapewnić intensywne wrażenia i zapadać w pamięć

Podstawowym wyznacznikiem tego, czy materiał reklamowy spodoba się odbiorcom i będzie się im pozytywnie kojarzył, jest jego forma. Litery podświetlane stanowią dobrze widoczne i czytelne elementy, jednak to wciąż za mało, aby przekonać do siebie potencjalnych klientów. Należy więc zadbać o to, żeby reklama wyróżniała się na tle innych, oferowała coś więcej, niż puste hasło. Jedynie wtedy zyskamy gwarancję, że przynajmniej część osób zapamięta, co zobaczyła. W Dream Promotion nie ma miejsca na przypadkowe reklamy. Zajmujemy się produkcją materiałów, ściśle dopasowanych do promowanej marki – nie tylko kolorem czy kształtem. To główny powód, dla którego warto przemyśleć współpracę z producentem. Kupując gotowe litery LED opracowane na bazie uniwersalnych szablonów, inwestujemy w powtarzalne formy. Z kolei zamawiając unikatowe modele, tworzone z uwzględnieniem charakteru danej firmy, rozsądnie lokujemy środki.

Łatwo będzie to wyjaśnić na przykładzie projektu, jaki przygotowaliśmy dla Banku Zachodniego WBK. Zwróćmy uwagę na to, że litery podświetlane stanowią zaledwie fragment większej konstrukcji. Stworzyliśmy bogatą scenografię, zachęcającą aby podejść, dotknąć, zrobić zdjęcie. Przechodnie uwielbiają interaktywne, efektowne reklamy! Całość jest oczywiście utrzymana w charakterystycznych dla marki kolorach, w centralnym punkcie widnieje nazwa. Symetria w geometrycznym wydaniu cieszy oczy, a nowoczesna forma reklamy nie pozwala przejść obok obojętnie. O to właśnie chodzi!

Szukając podświetlanej reklamy godnej uwagi, dobrze jest zdać się na profesjonalistów

W DreamPromotion nigdy nie narzucamy Klientom gotowych rozwiązań. Przeciwnie, pozwalamy im samodzielnie decydować, a nawet uczestniczyć w procesie projektowania. Przedstawiając różne możliwości dajemy nie tylko szansę wyboru, ale też zapoznania się z innymi opcjami, otworzenia na nowości i nietuzinkowe odsłony jednej reklamy. Powierzając profesjonalnej firmie stworzenie projektu liter podświetlanych i zrealizowanie go, można być pewnym sukcesu. Tym bardziej zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Jesteśmy elastyczni, uwielbiamy wyzwania i nie straszne nam wymagające realizacje. Przekonaj się!