Archiwa: Blog - Dream Promotion

Blog

Kasetony reklamowe

Trzy powody, dla których powinieneś zainwestować w kasetony reklamowe

Przedsiębiorco! Jeśli czujesz, że Twoja firma nie rozwija się tak, jak powinna, pora pomyśleć o lepszej reklamie. W dzisiejszych czasach to właśnie za jej sprawą można dotrzeć do klientów. Nowy logotyp i elegancki napis nad wejściem do siedziby to pierwszy krok w stronę sukcesu. W tym wpisie prezentujemy trzy powody przemawiające za tym, aby zamówić kaseton reklamowy. Poznaj je i sam zdecyduj, czy nastał czas zmian na lepsze.

Podświetlona witryna aż zaprasza, żeby wejść do środka

Wystarczy przejść się ulicami większych miast, aby poczuć siłę płynącą z podświetlanych szyldów. Kasetony reklamowe to elementy, które łatwo dostrzec i których nie da się zlekceważyć. Jeżeli wyróżniają się, np. oryginalnymi kolorami albo interesującym logo, z pewnością przypadną do gustu przechodniom. Mijając taką reklamę podświadomie ją zapamiętujemy, utrwalając w myślach nazwę firmy. Często zdarza się, że kaseton prezentuje slogan reklamowy, chwytliwe hasło nawiązujące do prowadzonej działalności. Takie instalacje przynoszą najlepsze efekty: odbiorcy z łatwością łączą przedstawione logo z nazwą i gdy mają możliwość wyboru, decydują się na usługi firmy, którą już kojarzą.

Profesjonalne kasetony reklamowe działają w każdych warunkach

Rynek udostępnia materiały reklamowe, z których wykorzystaniem można stworzyć solidne konstrukcje: odporne na wiatr, deszcz i śnieg. Montując taki kaseton na zewnętrznej ścianie budynku, zyskuje się reklamę na wiele lat. Szyld będzie pięknie się prezentował niezależnie od pogody panującej za oknem, a tym samym stanie się łatwo dostrzegalny nawet podczas intensywnych opadów deszczu. Widząc w takiej sytuacji zapraszający napis: CUKIERNIA, z pewnością chętnie pobiegniemy w jego stronę, chowając się przed brzydką pogodą w królestwie słodkości.

Atrakcyjna reklama w formie kasetonu buduje wizerunek marki

Wyobraźmy sobie swoją ulubioną galerię albo centrum handlowe, widziane od ulicy. Jakie reklamy widnieją na budynku? Czy potrafimy wymienić chociaż kilka z nich? Z pewnością tak! Wszystko dlatego, że kasetony reklamowe pięknie się odznaczają, rzucając się w oczy. Przez to zamiast je ignorować, patrzymy. Na tym polega działanie reklam, przynoszących rezultaty. W Dream Promotion uwielbiamy eksperymentować i bawić się kolorami. Wiemy, że z ich pomocą można idealnie dopasować kaseton reklamowy do otoczenia, na przykład na zasadzie kontrastu. Przekonaj się o tym, przeglądając nasze portfolio. Coś nam mówi, że w galerii znajdziesz materiały reklamowe, które zainspirują Cię do ruszenia z marketingiem dla swojej firmy. Gdy już podejmiesz decyzję, odezwij się!

Czytaj więcej
reklama świetlna

Reklama świetlna jako opłacalna inwestycja w rozwój firmy. Przyjrzyjmy się bliżej materiałom podświetlanym!

Inwestowanie we własny biznes to podstawa sprawnie funkcjonującej firmy. Dlatego przedsiębiorcy, którym zależy na rozwoju, pozyskiwaniu klientów i zajęciu pewnej pozycji na rynku, powinni rozważyć współpracę z producentem materiałów reklamowych. W tym wpisie poruszamy ważne tematy dotyczące podświetlanych instalacji. Dowiedz się więcej i zaistniej na rynku w doskonałym stylu!

Wszystko, co trzeba wiedzieć o nowoczesnych reklamach świetlnych

To innowacyjne instalacje, odznaczające się doskonałą widocznością o każdej porze dnia i nocy. Stanowią ciekawą formę reklamy, zauważalnej nawet ze znacznej odległości. Są efektowne, przyciągają wzrok przechodniów i pełnią funkcję informacyjną: np. wtedy, gdy oznaczają wejście do budynku. Podświetlane konstrukcje wykonuje się z wyselekcjonowanych materiałów, odpornych na niekorzystne warunki pogodowe. Dzięki temu można montować je na zewnątrz, wykorzystując nowoczesne możliwości, jakie daje nam technika oświetleniowa. Dobrze wykonana i ulokowana reklama świetlna dociera do wielu potencjalnych klientów, przyczyniając się do wzrostu rozpoznawalności marki.

Podświetlane reklamy LED wypromują Twoją firmę niewielkim kosztem

Koszt związany z utrzymaniem reklamy świetlnej wbrew pozorom wcale nie jest wysoki. Największym wydatkiem okazuje się inwestycja w projekt i realizację. Jeśli jednak ich wykonanie powierzymy profesjonalistom, otrzymamy wyrób wysokiej jakości, a wydatek szybko się zwróci. Chociażby w formie zysków, generowanych przez nowo zdobytych klientów. Sam koszt związany w comiesięcznymi opłatami za prąd jest niewielki. Przedsiębiorcy nawet nie zauważają różnicy – nowoczesne konstrukcje pobierają marginalne ilości prądu przez zastosowanie energooszczędnych paneli i taśm. Odpowiednio wykorzystane możliwości światła i kolorów zapewniają efekt, godny zainteresowania. Gdy pragniesz inwestować w swoją firmę, chcesz przyciągnąć nowych klientów albo po prostu coś zmienić, postaw na reklamę nowej generacji.

W Dream Promotion specjalizujemy się w produkcji podświetlanych liter i kasetonów. Dostarczamy materiały reklamowe, wykonane z dbałością o każdy detal. Precyzyjnie wykończone, stworzone z myślą o oszczędzaniu energii elektrycznej reklamy świetlne to jedne z najchętniej wybieranych przez Klientów elementów promocji. Dlatego jeśli chcesz być widoczny, prześcignąć konkurencję i zaistnieć w świadomości odbiorców, zgłoś się do nas. Z przyjemnością poznamy Ciebie i Twoją wizję reklamy. Podrzucimy też kilka pomysłów i spróbujemy przygotować projekt, który przewyższy Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Czytaj więcej
Litery podświetlane

Litery podświetlane od Dream Promotion, czyli czemu warto zamawiać materiały reklamowe bezpośrednio u producenta

Chcąc zaopatrzyć się w nowoczesną reklamę, która będzie skuteczna, można pójść na skróty albo okrężną, lecz bardziej efektywną drogą. Dziś skupimy się na tej bardziej wymagającej, idącej w parze z pozyskaniem nowych klientów oraz zwiększeniem sprzedaży. Zapraszamy na mini poradnik dotyczący zamawiania profesjonalnych materiałów reklamowych. Dlaczego litery podświetlane to hit na rynku i jak je dopasować do charakteru swojej branży, żeby rzeczywiście przyniosły efekt? Zapraszamy do lektury!

Reklama w formie liter LED musi zapewnić intensywne wrażenia i zapadać w pamięć

Podstawowym wyznacznikiem tego, czy materiał reklamowy spodoba się odbiorcom i będzie się im pozytywnie kojarzył, jest jego forma. Litery podświetlane stanowią dobrze widoczne i czytelne elementy, jednak to wciąż za mało, aby przekonać do siebie potencjalnych klientów. Należy więc zadbać o to, żeby reklama wyróżniała się na tle innych, oferowała coś więcej, niż puste hasło. Jedynie wtedy zyskamy gwarancję, że przynajmniej część osób zapamięta, co zobaczyła. W Dream Promotion nie ma miejsca na przypadkowe reklamy. Zajmujemy się produkcją materiałów, ściśle dopasowanych do promowanej marki – nie tylko kolorem czy kształtem. To główny powód, dla którego warto przemyśleć współpracę z producentem. Kupując gotowe litery LED opracowane na bazie uniwersalnych szablonów, inwestujemy w powtarzalne formy. Z kolei zamawiając unikatowe modele, tworzone z uwzględnieniem charakteru danej firmy, rozsądnie lokujemy środki.

Łatwo będzie to wyjaśnić na przykładzie projektu, jaki przygotowaliśmy dla Banku Zachodniego WBK. Zwróćmy uwagę na to, że litery podświetlane stanowią zaledwie fragment większej konstrukcji. Stworzyliśmy bogatą scenografię, zachęcającą aby podejść, dotknąć, zrobić zdjęcie. Przechodnie uwielbiają interaktywne, efektowne reklamy! Całość jest oczywiście utrzymana w charakterystycznych dla marki kolorach, w centralnym punkcie widnieje nazwa. Symetria w geometrycznym wydaniu cieszy oczy, a nowoczesna forma reklamy nie pozwala przejść obok obojętnie. O to właśnie chodzi!

Szukając podświetlanej reklamy godnej uwagi, dobrze jest zdać się na profesjonalistów

W DreamPromotion nigdy nie narzucamy Klientom gotowych rozwiązań. Przeciwnie, pozwalamy im samodzielnie decydować, a nawet uczestniczyć w procesie projektowania. Przedstawiając różne możliwości dajemy nie tylko szansę wyboru, ale też zapoznania się z innymi opcjami, otworzenia na nowości i nietuzinkowe odsłony jednej reklamy. Powierzając profesjonalnej firmie stworzenie projektu liter podświetlanych i zrealizowanie go, można być pewnym sukcesu. Tym bardziej zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Jesteśmy elastyczni, uwielbiamy wyzwania i nie straszne nam wymagające realizacje. Przekonaj się!

Czytaj więcej
ekspozytory reklamowe

Zainteresuj odbiorcę, a stanie się Klientem. Nowoczesne sposoby identyfikacji wizualnej firmy

Co łączy znane, lubiane i rozpoznawalne marki? Proste oraz zapadające w pamięć hasła i logotypy. Receptą na udany marketing firmy jest znalezienie „swoich” barw, motywu budzącego skojarzenia ze świadczonymi usługami, a także chwytliwego motto, które będą powtarzać przechodnie na ulicach. Wszystkie te elementy pozwalają się wyróżnić na tle konkurencji i pomagają w zdobywaniu nowych Klientów. Jak pokazuje doświadczenie firm, które odniosły sukces, niezwykle ważna okazuje się spójna identyfikacja wizualna. Czy istnieje prosty sposób, żeby ją osiągnąć? Oczywiście – a oto kilka rad, jak tego dokonać.

Czytaj więcej
litery podświetlane

Jak zabłysnąć na rynku, czyli dlaczego przestrzenne litery podświetlane to must have firmy

Promocja firmy jest niezwykle istotną sprawą – to stwierdzenie może wydawać się banalne, jednak zawiera się w nim niezaprzeczalna prawda. Nawet jeśli przedsiębiorstwo perfekcyjnie świadczy usługi i oferuje produkty najlepszej jakości, nie zarobi ani grosza, jeśli nie jest o nim głośno. Trzeba więc zadbać o to, by firma była widoczna na rynku, a jej przekaz trafił do jak największej liczby Klientów. Ten proces najprościej rozpocząć od oznaczenia swojej lokalizacji – zarówno w Google Moja Firma, jak i w sposób fizyczny. Doskonale nadają się do tego dostrzegalne z daleka litery przestrzenne.

Czytaj więcej
kasetony reklamowe

Jak promować współczesną firmę? Doskonale sprawdzą się kasetony reklamowe

Rynek produktów i usług jest dziś ogromny. Nic więc dziwnego, że nowym firmom trudno przebić się z własną ofertą i nie zginąć w gąszczu reklam zachwalających obecnych już u nas od lat potentatów. Jak zatem sprawić, by o przedsiębiorstwie dowiedziało się więcej Klientów? Przede wszystkim zainwestować w przemyślaną reklamę outdoorową. Jednym z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych jej rodzajów są kasetony reklamowe, zwłaszcza podświetlane. Dzięki nim firmę widać zarówno w dzień, jak i w nocy.

Czytaj więcej
reklama świetlna

Kasetony z dibondu jako przyszłość reklamy świetlnej

Każda firma, niezależnie od branży, stawia na nowatorskie rozwiązania. Cel jest wart wysiłku: jeśli uda się zainteresować potencjalnego Klienta, nie odejdzie on do konkurencji. Nic więc dziwnego, że w parze z postępem technologicznym idą również innowacyjne metody na zareklamowanie produktów czy usług. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej efektownych nośników okazuje się podświetlany kaseton z dibondu. Czym on tak dokładnie się charakteryzuje i czy naprawdę warto w niego zainwestować?

Czytaj więcej