litery podświetlane

Jak zabłysnąć na rynku, czyli dlaczego przestrzenne litery podświetlane to must have firmy

Promocja firmy jest niezwykle istotną sprawą – to stwierdzenie może wydawać się banalne, jednak zawiera się w nim niezaprzeczalna prawda. Nawet jeśli przedsiębiorstwo perfekcyjnie świadczy usługi i oferuje produkty najlepszej jakości, nie zarobi ani grosza, jeśli nie jest o nim głośno. Trzeba więc zadbać o to, by firma była widoczna na rynku, a jej przekaz trafił do jak największej liczby Klientów. Ten proces najprościej rozpocząć od oznaczenia swojej lokalizacji – zarówno w Google Moja Firma, jak i w sposób fizyczny. Doskonale nadają się do tego dostrzegalne z daleka litery przestrzenne.

Odpowiednio dobrane litery przestrzenne przykują uwagę Klientów

Zwykłe litery 3D przyciągają spojrzenie przechodniów, doskonale dopasowane – zatrzymują je na sobie na dłużej. Warto o tym pamiętać, wybierając napis nad wejście do siedziby firmy. Oczywiście to nie jedyne miejsce, w którym można go eksponować. Litery przestrzenne idealnie nadają się też do wyodrębnienia stoisk na targach branżowych, wskazania recepcji lub do ozdobienia poszczególnych pomieszczeń w przedsiębiorstwie. Dobrze wcześniej przemyśleć, gdzie mają się znajdować litery, ponieważ nie każdy materiał zaleca się wystawiać na działanie czynników atmosferycznych.

W przypadku napisów przeznaczonych na elewację budynku można wybrać nieco większy rozmiar liter, lecz trzeba zwrócić uwagę na ich wykonanie. Będą musiały bowiem oprzeć się zmiennym warunkom pogodowym: nierzadko pokryje je śnieg, zmoczy deszcz albo wysuszy piekące słońce. Najlepszym wyborem „pod chmurkę” okażą się litery przestrzenne wykonane z aluminium, plexi lub PCV. Te surowce nie tylko z sukcesem przetrwają próbę czasu, ale i zachowają ładny wygląd niezależnie od aury panującej na zewnątrz. Doskonały wybór na reprezentacyjną ścianę firmową to litery podświetlane światłem LED, które będą widoczne z daleka nawet w całkowitej ciemności.

Perfekcyjna estetyka i najwyższa jakość wykonania gwarantują sukces

Nie jest tajemnicą, że potencjalny Klient chętniej patrzy na to, co ładnie wygląda. Dlatego, projektując swój napis 3D, dobrze jest zadbać o jego estetykę. W tym celu mogą Państwo zgłosić się do nas. W firmie Dream Promotion nie tylko wykonamy od A do Z litery podświetlane reklamujące firmę, ale również pomożemy je zaprojektować. Dzięki temu wizerunek firmy pozytywnie zapisze się w pamięci odbiorców i sprawi, że będą chcieli do niej wracać. A czy „perfekcyjnie” może także znaczyć „w korzystnej cenie”? Oczywiście! Proponujemy indywidualnie ustalany, atrakcyjny cennik usług. Z nami stworzą Państwo reklamę bez obciążenia dla firmowego budżetu.