Jak zabłysnąć na rynku, czyli dlaczego przestrzenne litery podświetlane to must have firmy

litery podświetlane

Jak zabłysnąć na rynku, czyli dlaczego przestrzenne litery podświetlane to must have firmy

Promocja firmy jest niezwykle istotną sprawą – to stwierdzenie może wydawać się banalne, jednak zawiera się w nim niezaprzeczalna prawda. Nawet jeśli przedsiębiorstwo perfekcyjnie świadczy usługi i oferuje produkty najlepszej jakości, nie zarobi ani grosza, jeśli nie jest o nim głośno. Trzeba więc zadbać o to, by firma była widoczna na rynku, a jej przekaz trafił do jak największej liczby Klientów. Ten proces najprościej rozpocząć od oznaczenia swojej lokalizacji – zarówno w Google Moja Firma, jak i w sposób fizyczny. Doskonale nadają się do tego dostrzegalne z daleka litery przestrzenne.

Odpowiednio dobrane litery przestrzenne przykują uwagę Klientów

Zwykłe litery 3D przyciągają spojrzenie przechodniów, doskonale dopasowane – zatrzymują je na sobie na dłużej. Warto o tym pamiętać, wybierając napis nad wejście do siedziby firmy. Oczywiście to nie jedyne miejsce, w którym można go eksponować. Litery przestrzenne idealnie nadają się też do wyodrębnienia stoisk na targach branżowych, wskazania recepcji lub do ozdobienia poszczególnych pomieszczeń w przedsiębiorstwie. Dobrze wcześniej przemyśleć, gdzie mają się znajdować litery, ponieważ nie każdy materiał zaleca się wystawiać na działanie czynników atmosferycznych.

W przypadku napisów przeznaczonych na elewację budynku można wybrać nieco większy rozmiar liter, lecz trzeba zwrócić uwagę na ich wykonanie. Będą musiały bowiem oprzeć się zmiennym warunkom pogodowym: nierzadko pokryje je śnieg, zmoczy deszcz albo wysuszy piekące słońce. Najlepszym wyborem „pod chmurkę” okażą się litery przestrzenne wykonane z aluminium, plexi lub PCV. Te surowce nie tylko z sukcesem przetrwają próbę czasu, ale i zachowają ładny wygląd niezależnie od aury panującej na zewnątrz. Doskonały wybór na reprezentacyjną ścianę firmową to litery podświetlane światłem LED, które będą widoczne z daleka nawet w całkowitej ciemności.

Perfekcyjna estetyka i najwyższa jakość wykonania gwarantują sukces

Nie jest tajemnicą, że potencjalny Klient chętniej patrzy na to, co ładnie wygląda. Dlatego, projektując swój napis 3D, dobrze jest zadbać o jego estetykę. W tym celu mogą Państwo zgłosić się do nas. W firmie Dream Promotion nie tylko wykonamy od A do Z litery podświetlane reklamujące firmę, ale również pomożemy je zaprojektować. Dzięki temu wizerunek firmy pozytywnie zapisze się w pamięci odbiorców i sprawi, że będą chcieli do niej wracać. A czy „perfekcyjnie” może także znaczyć „w korzystnej cenie”? Oczywiście! Proponujemy indywidualnie ustalany, atrakcyjny cennik usług. Z nami stworzą Państwo reklamę bez obciążenia dla firmowego budżetu.