kasetony reklamowe

Jak promować współczesną firmę? Doskonale sprawdzą się kasetony reklamowe

Rynek produktów i usług jest dziś ogromny. Nic więc dziwnego, że nowym firmom trudno przebić się z własną ofertą i nie zginąć w gąszczu reklam zachwalających obecnych już u nas od lat potentatów. Jak zatem sprawić, by o przedsiębiorstwie dowiedziało się więcej Klientów? Przede wszystkim zainwestować w przemyślaną reklamę outdoorową. Jednym z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych jej rodzajów są kasetony reklamowe, zwłaszcza podświetlane. Dzięki nim firmę widać zarówno w dzień, jak i w nocy.

Reklama to dźwignia handlu, a kaseton – jego afisz

Jak sama nazwa wskazuje, reklama outdoorowa jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Jednak nie każdy przedsiębiorca wie, że takie jej elementy, jak na przykład wspomniane już kasetony reklamowe, mogą być zamieszczane również wewnątrz budynków. Dotąd najczęściej spełniały rolę podświetlanych szyldów nad wejściem do siedziby firmy, informujących o jej nazwie czy świadczonych tam usługach. Dziś można je spotkać także wewnątrz biurowców albo na recepcjach, gdzie są swoistą formą reklamy przedsiębiorstwa. Ich niezaprzeczalną zaletą okazuje się fakt, że wysokiej jakości światło LED zapewnia doskonałą widoczność produkowanych przez nas kasetonów nawet w nocy czy podczas deszczowego dnia.

Dobrze zaprojektowane i dobrane kasetony LED sprawdzają się przede wszystkim w lokalizacjach miejskich, gdzie nagromadzenie podobnych sklepów albo punktów usługowych jest naprawdę duże. Takie rozwiązanie pozwala firmie wyróżnić się na tle innych oraz ułatwia potencjalnemu Klientowi znalezienie siedziby.

Do wyboru do koloru, czyli dostępne rodzaje kasetonów

Kaseton reklamowy to niedrogi i skuteczny sposób na promocję przedsiębiorstwa. Poprzez jego zastosowanie firmę widać z daleka, a dodatkowo budzi ona zainteresowanie przechodniów. W firmie Dream Promotion oferujemy różnorodne warianty kasetonów, które można dopasować do swoich potrzeb, a także swobodnie personalizować. Wyróżniamy trzy główne rodzaje tego typu reklamy outdoorowej:

  • kasetony frezowane, wyróżniające się matowym tłem i świecącymi elementami (uzyskanymi właśnie za pomocą frezu).

  • kasetony tekstylne, używane głównie we wnętrzach ze względu na swoją specyfikę. Odznaczają się lekkością, a cała powierzchnia jest błyszcząca.

  • kasetony winylowe, trwałe i wytrzymałe, idealne do stosowania na zewnątrz budynków.

Mnogość różnych rozwiązań może utrudnić wybór kasetonu reklamowego dla firmy. Dlatego w Dream Promotion oferujemy Państwu naszą pomoc w zakresie wykonania wysokiej jakości nośnika reklamy, jak również doboru materiałów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić najlepszą metodę promocji, która zwiększy widoczność każdej firmy.