Kasetony frezowane z dibondu

Kasetony frezowane z dibondu

[section_dd class=’no_padding_top’][column_dd span=’12’][text_dd]Kasetony frezowane z dibondu są efektowne, eleganckie i stylowe. Prosta forma oraz podświetlenie LED sprawiają, że przekaz jest czytelny oraz bardzo efektowny.

Co to jest dibond?

Dibond to materiał warstwowy składający się z 2 warstw aluminium 0,3mm pomiędzy którymi znajduje się tworzywo –rdzeń LDPE, dzięki czemu całość jest sztywna i wytrzymała. Szeroka paleta barw i wykończeń ozdobnych sprawia, że zazwyczaj nie wymaga malowania. Przód kasetonu to zagięta krawędziowo płyta dibond, z wyfrezowaną gra­fiką oraz podklejona pleksi opal.

Produkcja kasetonów z dibondu w skrócie.

Produkcja kasetonów z dibondu zaczyna się od zaprojektowania elementów takich jak napisy, loga, które mają być podświetlane. Te właśnie kształty frezujemy w kolejnym etapie wykorzystując przygotowane pliki wektorowe. Jednocześnie projektujemy kształt i głębokość kasetonu by w odpowiednich miejscach naciąć jego powierzchnię dla potrzeb załamania dibondu który stworzy boki kasetonu. Kolejnym etapem jest podklejenie plexi od środka. Najczęściej stosujemy dodatkowo napisy i logo wycięte z grubej pleksi mlecznej, kolorowej lub bezbarwnej /w zależności od projektu/, które wklejone w wycięte miejsca w dibondzie dodają przestrzenności elementom podświetlanym. Jest dużo możliwości wykończenia które wpływa na efekt końcowy. Można zastosować folię kolorową do podświetleń, którą kleimy na lico elementów z pleksi lub na ich spód.[/text_dd][youtube_dd id=’yjFQUGluAuM’ fullscreen_button=’1′][/youtube_dd][spacer_dd pixels=’30’][/spacer_dd][text_dd]

Czy kasetony z dibondu są podświetlane?

Oczywiście, że tak. Jest jednak podstawowa różnica w stosunku do innych kasetonów – kasetony frezowane nie świecą tłem, za to świecą litery i logo, a wystające elementy dodatkowo świecą także bokami. Tak przygotowane kasetony podklejamy bezbarwnym lub kolorowym plexi i montujemy niezawodne systemy podświetleniowe LED. Gdy elementy podświetlane znajdują się na zdecydowanej większości powierzchni kasetonu, oświetlenie LED znajduje się pod całym kasetonem. W przypadku gdy grafika podświetlana kasetonu zajmuje mniejsze jego części, podświetlenie LED znajduje się w specjalnych kasetach z PCV spienionego, które stanowi przestrzeń dla listew LED’owych emitujących światło w kierunku lica kasetonu. Efektem naszych starań są wspaniałe szyldy, reklamy czy logotypy, które łatwo zauważyć zarówno w ciągu dnia i nocy.

Kasetony frezowane z dibondu – cena

Ponieważ każde zadanie jest specyficzne, a zadania postawione przed nami często się różnią, cena jest zawsze ustalana po dokładnej rozmowie ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu.[/text_dd][h_dd type=’3′]

Zobacz kasetony reklamowe naszej produkcji

[/h_dd][text_dd]Jeśli zainteresował Cię ten artykuł to zobacz podświetlane kasetony reklamowe naszej produkcji. Znajdziesz tu wiele przykładów kasetonów wykonanych z dibondu oraz dziesiątki przykładów kasetonów produkcji Dream Promotion.

Zapoznasz się z naszą ofertą i przekonasz się, że oprócz produkcji kasetonów reklamowych, zajmujemy się również ich projektowaniem, montażem oraz serwisem.

 

[/text_dd][portfolio category=’kasetony-reklamowe’ count=’16’][/portfolio][/column_dd][/section_dd]