Litery LED świecące

Litery 3d podświetlane diodami LED

Litery 3d podświetlane diodami LED

Litery świecące 3D podświetlane diodami LED to jeden z głównych produktów naszej firmy. Specjalizujemy się w produkcji logo i napisów podświetlanych 3D. Ich produkcję wykonujemy od początku do końca z wykorzystaniem własnych maszyn. Realizację poprzedza przygotowalnia komputerowa uwzględniająca poszczególne etapy ich produkcji.

Litery 3D podświetlane – produkcja

Produkcję liter LED 3D można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem produkcji przestrzennych liter świecących 3D jest frezowanie pleksi, która jest tym co będzie świecącym elementem znaku. W zależności od projektu jest to pleksi opal /jeśli znak ma świecić na biało lub ma posiadać wyklejoną grafikę / lub w kolorze docelowym. Następnie na specjalnym stole umieszczamy wycięte elementy i wykonujemy na ich podstawie bok z taśmy aluminiowej której szerokość i kolor jest dobierany indywidualnie. Wyposażona jest ona w dodatkową uszczelkę, dzięki której reklama jest odporna na ciężkie warunki atmosferyczne. Gdy bok dopasowany jest do lica znaku, łączone są ze sobą klejem zespalającym fragment tworzywa umieszczonego na aluminiowej taśmie z pleksi. Kolejnym etapem w produkcji jest frezowanie PCV, które stanowić będzie tył liter przestrzennych. To na nich umieszczane są listwy LED’owe, które będą podświetlały litery przestrzenne i logo na budynku firmy czy wewnątrz galerii handlowej.

Litery przestrzene Warszawa producent
Litery 3D Warszawa producent
Litery 3D podświetlane LED Warszawa producent
Litery przestrzenne podświetlane LED Warszawa producent

Litery 3D podświetlane wewnętrznie

Proponujemy państwu trzy kategorie. W jednym logotypie można także łączyć poniższe rozwiązania, uzyskując ciekawy efekt wizualny.

Litery 3D świecące licem

Mniejsze znaki wykonujemy z licem z pleksi i bokiem z taśmy aluminiowej. Dostępne głębokości liter świecących to 3 – 21 cm. Duże litery LED 3D, ze względów technologicznych, wykonujemy z licem z winylu. Konstrukcja litery jest spawana z profili aluminiowych. To rozwiązanie pozwala na wykonanie naprawdę dużych form przestrzennych bez łączeń na licach liter. Boki malujemy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Litery świecące poświatą za napisem czyli tzw.: „efekt halo”

Litery LED zamontowane na dystansie do ściany, panela, lub elewacji. Światło wewnątrz znaków wydostaje się od tyłu, odbijając od tła i rozpraszając się wokół znaku. W zależności od wielkości liter, wykonujemy je z bokami lub bez. Mogą być zarówno z plexi, dibondu, jak i spawane z blachy pod osłoną argonu.

Litery 3D podświetlane całe z plexi: świecące licem i bokami

Jest to ciekawe rozwiązanie dla niezbyt dużych znaków, wykorzystywane np. w galeriach handlowych, lub wnętrzach.