Litery 3d podświetlane diodami LED

Litery 3d podświetlane diodami LED

[section_dd class=’no_padding_top’][column_dd span=’12’][text_dd]Litery świecące 3D podświetlane diodami LED to jeden z głównych produktów naszej firmy. Specjalizujemy się w produkcji logo i napisów podświetlanych 3D. Ich produkcję wykonujemy od początku do końca z wykorzystaniem własnych maszyn. Realizację poprzedza przygotowalnia komputerowa uwzględniająca poszczególne etapy ich produkcji.

Litery 3D podświetlane – produkcja

Produkcję liter LED 3D można podzielić na kilka etapów. Pierwszym etapem produkcji przestrzennych liter świecących 3D jest frezowanie pleksi, która jest tym co będzie świecącym elementem znaku. W zależności od projektu jest to pleksi opal /jeśli znak ma świecić na biało lub ma posiadać wyklejoną grafikę / lub w kolorze docelowym. Następnie na specjalnym stole umieszczamy wycięte elementy i wykonujemy na ich podstawie bok z taśmy aluminiowej której szerokość i kolor jest dobierany indywidualnie. Wyposażona jest ona w dodatkową uszczelkę, dzięki której reklama jest odporna na ciężkie warunki atmosferyczne. Gdy bok dopasowany jest do lica znaku, łączone są ze sobą klejem zespalającym fragment tworzywa umieszczonego na aluminiowej taśmie z pleksi. Kolejnym etapem w produkcji jest frezowanie PCV, które stanowić będzie tył liter przestrzennych. To na nich umieszczane są listwy LED’owe, które będą podświetlały litery przestrzenne i logo na budynku firmy czy wewnątrz galerii handlowej.

[/text_dd][/column_dd][/section_dd][section_dd class=’no_padding_top’][column_dd span=’3′][image_dd url=’http://www.dreampromotion.pl/wp-content/uploads/2015/03/litery_przestrzenne_produkcja_1.jpg’ animation=’flip’ duration=’100′ delay=’0′ alt=’Litery przestrzene Warszawa producent’][/image_dd][/column_dd][column_dd span=’3′][image_dd url=’http://www.dreampromotion.pl/wp-content/uploads/2015/03/litery_przestrzenne_produkcja_2.jpg’ animation=’flip’ duration=’100′ delay=’0′ alt=’Litery 3D Warszawa producent’][/image_dd][/column_dd][column_dd span=’3′][image_dd url=’http://www.dreampromotion.pl/wp-content/uploads/2015/03/litery_przestrzenne_podswietlane_1.jpg’ animation=’flip’ duration=’100′ delay=’0′ alt=’Litery 3D podświetlane LED Warszawa producent’][/image_dd][/column_dd][column_dd span=’3′][image_dd url=’http://www.dreampromotion.pl/wp-content/uploads/2015/03/litery_przestrzenne_podswietlane_2.jpg’ animation=’flip’ duration=’100′ delay=’0′ alt=’Litery przestrzenne podświetlane LED Warszawa producent’][/image_dd][/column_dd][/section_dd][section_dd class=’no_padding_top’][column_dd span=’12’][text_dd]

Litery 3D podświetlane wewnętrznie

Proponujemy państwu trzy kategorie. W jednym logotypie można także łączyć poniższe rozwiązania, uzyskując ciekawy efekt wizualny.

Litery 3D świecące licem

Mniejsze znaki wykonujemy z licem z pleksi i bokiem z taśmy aluminiowej. Dostępne głębokości liter świecących to 3 – 21 cm. Duże litery LED 3D, ze względów technologicznych, wykonujemy z licem z winylu. Konstrukcja litery jest spawana z profili aluminiowych. To rozwiązanie pozwala na wykonanie naprawdę dużych form przestrzennych bez łączeń na licach liter. Boki malujemy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Litery świecące poświatą za napisem czyli tzw.: „efekt halo”

Litery LED zamontowane na dystansie do ściany, panela, lub elewacji. Światło wewnątrz znaków wydostaje się od tyłu, odbijając od tła i rozpraszając się wokół znaku. W zależności od wielkości liter, wykonujemy je z bokami lub bez. Mogą być zarówno z plexi, dibondu, jak i spawane z blachy pod osłoną argonu.

Litery 3D podświetlane całe z plexi: świecące licem i bokami

Jest to ciekawe rozwiązanie dla niezbyt dużych znaków, wykorzystywane np. w galeriach handlowych, lub wnętrzach.

[/text_dd][/column_dd][/section_dd]