reklama świetlna

Kasetony z dibondu jako przyszłość reklamy świetlnej

Każda firma, niezależnie od branży, stawia na nowatorskie rozwiązania. Cel jest wart wysiłku: jeśli uda się zainteresować potencjalnego Klienta, nie odejdzie on do konkurencji. Nic więc dziwnego, że w parze z postępem technologicznym idą również innowacyjne metody na zareklamowanie produktów czy usług. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej efektownych nośników okazuje się podświetlany kaseton z dibondu. Czym on tak dokładnie się charakteryzuje i czy naprawdę warto w niego zainwestować?

Dibond to rozwiązanie dla nowoczesnych firm

Ta tajemniczo brzmiąca nazwa oznacza po prostu materiał warstwowy, który składa się z dwóch nałożonych na siebie aluminiowych płyt oddzielających specjalne tworzywo zwane rdzeniem LDPE. Warstwy zewnętrzne mają grubość około 0,3 mm. W rezultacie otrzymujemy trwałą i wytrzymałą strukturę, którą można swobodnie personalizować. W firmie Dream Promotion oferujemy szeroki wybór barw do zastosowania na kasetonie z dibondu. Umożliwiamy również indywidualne dodawanie elementów ozdobnych. Taka reklama zyskuje estetyczny wygląd poprzez wygiętą krawędź płyty – dzięki temu tworzy się spójna całość z wyeksponowaną, podświetloną nazwą przedsiębiorstwa, logotypem czy fantazyjnymi kształtami.

Istnieje kilka czynników determinujących reklamowy sukces. Jeden z nich to zwrócenie uwagi odbiorcy dzięki odmienności od innych kampanii. W osiągnięciu takiego efektu pomaga niespotykana reklama świetlna. Na naszych kasetonach z dibondu podświetlone nie jest tło, ale widoczne na nim litery lub logo. Dodatkowym światłem może być objęta ramka.

Stylowe kasetony sposobem na reklamę przedsiębiorstwa

Eleganckie kasetony z dibondu są doskonałym pomysłem na promocję produktów albo usług. Nieważne, czy mają być szyldem zawieszonym nad wejściem, czy logiem marki odzieżowej na ścianie galerii handlowej; zawsze odznaczają się efektownym stylem i praktycznością. Do ich podświetlenia używamy bowiem światła LED, dzięki czemu mieszczące się na kasetonie napisy są łatwo dostrzegalne. Wpływa to na ich pozytywny odbiór przez przechodniów i zachęca do wejścia do środka.

Znajdujące się w naszej ofercie kasetony z dibondu są indywidualnie projektowane i wyceniane. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych oczekiwań każdej firmy, dlatego pierwszym krokiem jest zawsze omówienie projektu z Klientem. Dopiero później ustalamy cennik i przystępujemy do realizacji. Wykonane przez nas reklamy outdoorowe są trwałe oraz widoczne niezależnie od pogody i pory dnia. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.