Podświetlane litery 3D

[ Litery podświetlane ]

Podświetlane litery 3D

[ Litery podświetlane ]

Elegancki, wykonany z wytrzymałych materiałów napis lub szyld składający się z podświetlanych liter jest często znakiem jakości przedsiębiorstwa czy lokalu. Gdy świecące litery są czyste i kształtne, zachęcają potencjalnego klienta do skorzystania z naszych usług – to przecież, wraz z witryną, pierwszy element identyfikacji wizualnej firmy, z jaką styka się odbiorca. Warto więc, by podświetlane napisy układające się w nazwę biznesu były okazałe i przyciągały wzrok.

Najpopularniejszymi materiałami do stworzenia świecących liter są pleksi lub styrodur, które wraz z zastosowaniem technologii LED umożliwiają stworzenie przestrzennych, nowoczesnych w wyrazie neonów. Przygotowywane na podstawie plików graficznych, litery podświetlane wycinane są wpierw laserowo, a następnie przymocowuje się do nich ledowe moduły. Powstałe w ten sposób świecące podświetlane napisy instalować można na ścianach budynków, hal, czy we wnętrzach reprezentacyjnych dla instytucji pomieszczeń, jak recepcja czy sala konferencyjna. Stosowana technologia zapewnia doskonałą widoczność i czytelność jaką wyróżnia się napis podświetlany. Litery świecące w dzień i w nocy są energooszczędne i trwałe, dzięki czemu koszty ich utrzymania są niewielkie.

Atrakcyjność liter podświetlanych tkwi również w ich różnorodnych kształtach i kolorach – klienta ogranicza jedynie wyobraźnia. Każdy projekt realizowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb zleceniodawcy. Czy to podświetlane litery z nazwą firmy, czy też fantazyjny, świecący napis „Love” – zamówienia biznesowe czy prywatne projektowane są z taką samą pasją i zaangażowaniem. Przecież Świecące litery stanowią podstawę graficznej identyfikacji przedsiębiorstwa czy lokalu gastronomicznego, stąd bez wątpienia należy poświęcić mu sporo uwagi, by przyciągnął jak najwięcej zainteresowanych. Z drugiej strony, neony mogą również urozmaicić wnętrza mieszkań – na przykład pokój ze świecącym napisem „Love” od razu odmieni pomieszczenie, nadając mu niespotykanego charakteru.

Podobne projekty